Velké množství nabídek na internetu a jejich snadné srovnání nam přinášejí stále více způsobů, jak ušetřit peníze během nákupů na internetu. Způsobů úspory je spousta a vývoj technologií nám umožňuje toto dělat efektivněji a v kratším čase. Dnes se podíváme na stále populárnější způsob šetření, a to na slevové kódy.

Slevové kódy ti naplní šatník za pár korun

Jak získat slevy?

Slevový kód je řetězec znaků, který můžete zadat při objednávce zboží v obchodě . Mnoho obchodů také používá mechanismy ke snížení cen, aniž byste museli cokoli vypisovat. Pak stačí pouze klinout na informace o dané nabídce. Chcete-li získat slevy, nemusíte se nikde registrovat nebo přijmout zvláštní poplatky. Díky různým slevám při nakupování může každý z Vás zaplatit i o několika desítek procent méně za objednané zboží. Stačí mít na paměti několik jednoduchých kroků.

Klidně o polovinu levnější

Pokud nehledáte konkrétní nabídku, stojí za to se podívat na ty nejatraktivnější slevy na jednom místě. Na webových stránkách lze nalézt, mimo jiné, třeba boty Baťa levnější o 50 % nebo oblečení ze ZOOT, levnější o 65 %. Kromě nejznámějších internetových obchodů si můžete vybrat jednu z 20 kategorií, ve které najdete spoustu dalších e-shopů.

Stačí si vybrat

Stejně tak, pokud nakupujete nějakou konkrétní věc, nezapomeňte si nejříve zkontrolovat, zda ji nemůžete pořídit pomocí slevových kódů levněji. Například, pokud kupujete nejnovější elegantní boty, nemusíte si přesně pamatovat jejich webovou adresu. Stačí jen zadat heslo “slevové kódy Spartoo” do vyhledávače a pak už jen počkat na výsledek.

Lovíme slevy

Opravdoví lovci slev, kteří kupují věci jen tehdy., kdy je mají za nejlepší možnou cenu navíc mohou těžit ze dvou velmi užitečných nástrojů.Prvním z nich je odběr novinek, díky kterému budete pravidelně informováni o těch nejlepších slevách a nabídkách. Další možností je pak sledovat danou stránku na sociálních médiích, kde býcají ty nejzajímavější slevy publikovány také.

Pokud ještě nemáte zkušenosti s tímto tipem nakupování, měli byste ho vyzkoušet co nejdříve. Například v USA dělá celých 70 % uživatelů internetu nákupy pomocí slevových kódů.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář