Skládací balerínky jsou revoluční metodou bot, které můžeš kdykoliv a kdekoliv vystřídat místo nepohodlných bot na podpatku. Díky jejich ohebnosti je snadno uschováš v kabelce, kde ti nezaberou skoro žádné místo, a tím je můžeš mít stále při sobě. Pojď s námi objevit kouzlo nových balerinek a dopřej svým nohám pohodlí.

avatar

Katka Pešavová
Mezi její zájmy patří cestování, filmy a převážně móda a psaní.

Skládací balerínky jsou revoluční metodou bot, které můžeš kdykoliv a kdekoliv vystřídat místo nepohodlných bot na podpatku. Díky jejich ohebnosti je snadno uschováš v kabelce, kde ti nezaberou skoro žádné místo, a tím je můžeš mít stále při sobě. Pojď s námi objevit kouzlo nových balerinek a dopřej svým nohám pohodlí. V tomto článku se dozvíš, proč se stávají stále oblíbenějšími.

Co si třeba pořídit balerínky, jako nosí Carrie nebo Samantha? (zdroj: Redfoot shoes)

Co si třeba pořídit balerínky, jako nosí Carrie nebo Samantha? (zdroj: Redfoot shoes)

Protancuj celou noc

Určitě jsi strávila nejednu párty v botech na vysokém podpatku, které ti dokázaly zkazit večer kvůli nepohodlnosti a následnému bolení chodidel. Vysoké podpatky milujeme, ale zároveň nenávidíme. I když se říká, že pro krásu se má trpět, věř, že s novými balerínkami můžeš dát bolesti sbohem. Balerínky jsou navrženy ve spolupráci s předními pediatry, proto zaručují pohodlí, nemusíš se bát, že by balerínky škodily tvému zdraví a tvé nohy si je určitě zamilují. Sama zjistíš, že jakmile je jednou obuješ, už se jich nikdy nebudeš chtít vzdát.

Ve stylu Sexu ve městě

Skládací balerínky jsou zvláštní tím, že mají širokou a flexibilní podrážku, která umožňuje jejich dokonalé složení na polovinu, což je velmi výhodné, protože je snadno uložíš i do té nejmenší kabelky. Jejich velikost ve složeném tvaru odpovídá velikosti tvé dlani. První skládací boty na světě vytvařila firma Redfoot, která ti nabízí řadu kvalitních balerín, a dokonce vytvořila i kolekci inspirovanou slavným seriálem Sex ve městě. Co si třeba pořídit balerínky, jako nosí Carrie nebo Samantha?

Praktické a funkční

A proč si vlastně vybrat skládací balerínky? Čím se vlastně liší od obyčejných bot? Kromě toho, že uleví namáhaným a unaveným nohou, jejich pevná stavba tvoří pevnou oporu pro chodidlo, a tím jsou vhodné i pro celodenní nošení. Nezkracují tvé zadní svaly a nepoškozují nervy jako podpatky. Další výhoda je, že balerínky jsou vytvořeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou životnost a lesk, a ani vyprání v pračce jim neublíží. Jejich podrážka má speciální výstupky, a tím se stávají protiskluzové. Pokud ti příroda nadělila větší velikost chodidel, nemusíš zoufat. Balerínky jsou dostupné dokonce i ve velikosti 44.

Hledej na internetu

Chceš-li si koupit skládací balerínky, poohlédni se na internetových obchodech, neboť některé nabízejí vysoce kvalitní výrobky za přijatelné ceny. Kromě toho také zaručují bezpečné a spolehlivé dodávky až domů, přímo k tobě. V kamenných obchodech narazíš na tento druh balerínek zřídka proto ti doporučuji spíše nákup u renomovaných on-line obchodů s obuví. Vybírat si můžeš z různých materiálů, tvarů i barev, a záleží jen na tobě, které balerínky se pro tebe stanou vítězem.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • sss

    Pediatr- dětský lékař, podiatr- odborník na chodidla… takže asi těžko ve spolupráci s pediatry

  • http://www.amls.blog.cz Catherine

    Já nevim… to je jak chození po chodníku na boso :/