Existuje mnoho různých náramků, kterými máš možnost se originálně ozdobit. Jedním z nich jsou například náramky Shamballa, které jsou momentálně opravdu v kurzu. Staly se naprostou “must-have” záležitostí a to samozřejmě nejen u celebrit po celém světě, ale také u fashion milovnic. V tomto článku máš možnost dozvědět se zajímavé podrobnosti nejen o tomto doplňku a trendu.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Shamballa náramky nosí celá řada slavných osobností včetně Justina Biebera, Rihanny či Rytmuse. (foto: BranislavSimoncik.sk)

Shamballa náramky nosí mnoho celebrit včetně Justina Biebera, Rihanny či Rytmuse. (foto: BranislavSimoncik.sk)

Historie Shamballa náramků

Když Mads Kornerup v roce 1994 v Paříži na Rue de Sévigné otevřel své první klenotnictví se Shamballa šperky nikdo netušil a ani on sám, že se Shamballa náramky včetně dalších šperků stanou doslova hitem a neodmyslitelným módním doplňkem. Úspěch se dostavil skoro ihned a Shamballa náramky i další šperky šly na dračku. Nebylo divu, když Shamballa náramky v sobě ukrývaly neotřelý design inspirovaný starou Indií a moderním skandinávským designem. Shamballa náramky začaly plnit přední stránky známých časopisů jako je například Elle, Vogue, V-magazine, Harpers Bazaar, InStyle a mnoho dalších. Samotná Shamballa je považována za další krok v Reiki, lepší léčebnou metodu.
Shamballa náramky jsou v kurzu

Originalita, luxus a vkusnost v jednom

Shamballa náramky, jak už bylo řečeno, jsou inspirovány starou Indií i Skandinávií, což už samo o sobě přináší velmi nevšední dojem. Jejich originalita a punc luxusu zároveň tkví především ve zpracování náramků. Shamballa náramky jsou utvořené z ručně tkané části, jsou doplněny korálky a vylepšením mohou být i kamínky Swarovski, rubíny, diamanty, safíry a řada dalších. Nevšední jsou i barevné kombinace, které jsou u Shamballa náramků neodmyslitelné. Kombinace barev a především směs černé barvy vytváří originální styl. Shamballa náramky jsou jedním slovem překrásné a proto se neustále drží na předních příčkách v módní scéně. Jsou vhodné snad k čemukoliv, protože jejich styl se nese ve vkusném provedení a naštěstí nejsou „přeplácané“ vším možným. Je zde vidět, že platí přísloví, že v jednoduchosti je krása.
Shamballa náramky jsou v kurzu

Shamballa náramkům fandí i celebrity

Říká se, že Shamballa náramky obývají zápěstí především těch, kteří fandí nebo se věnují Hip Hopu, což samozřejmě také pravda je, ale zároveň jsou součástí i těch, kteří tomuto stylu nefandí. A kdo z celebrit na Shamballa náramky nedá absolutně dopustit? Je to například Jay-Z i jeho drahá polovička Beyonce, Lil Wayne, Kanye West, Rick Ross, TI, Heidi Klum, Demi Moore, Ashton Kutcher, Gwyneth Paltrow, Boris Becker, Mary-Kate Olsen, Michael Jordan, Lamar Odom a mnoho dalších zahraničních celebrit. Z českých je to například DJ Wich či Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Nakolik tě Shamballa náramky vyjdou?

Shamballa náramky se cenově odvíjejí podle toho, jaké kamínky nebo drahé kameny obsahují. Opravdová cenová pálka za Shamballa náramky je například dvanáct tisíc i výše. Sehnat se dají i okolo tří tisíc a samozřejmostí jsou i cenově dostupné Shamballa náramky. Pořídit je můžeš tedy už od čtyř stovek do šesti set, a pokud budeš mít kliku, klidně je seženeš i do tří stovek. Ať tak či onak Shamballa náramky určitě stojí za to doma mít.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    Mně se tyto náramky moc nelíbí, ale chápu, že má každý jiný vkus a někomu se zase nelíbí dámské náramky, které nosím já. Kupuji si je z https://www.midorini.cz/damske-naramky/ , kde jich mají velký výběr. Už mám doma dva a určitě k nim brzy přibude další.

  • http://www.shamballa-sperky.cz Martin21

    Ano shamballa náramky jsou moc pěkný. Pěkně se lesknou. Kdybych měl trochu víc peněz, tak za těch 12 tisíc by se určitě nějaký pěkný našel :D :)