Zpěvačka Fergie je proslulá nejen v pěvecké branži, ale také řadou svých parfémů plných energie. Nyní máš možnost okusit její zbrusu novou vůni, která je plná smyslnosti i odvahy. Vůně Outspoken Intense by Fergie tě překvapí nejen provokativním mixem svých složek, ale i lákavým designem flakonu.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Zpěvačka Fergie je proslulá nejen v pěvecké branži, ale také řadou svých parfémů plných energie. Nyní máš možnost okusit její zbrusu novou vůni, která je plná smyslnosti i odvahy. Vůně Outspoken Intense by Fergie tě překvapí nejen provokativním mixem svých složek, ale i lákavým designem flakonu. Chceš o této vůni dozvědět víc a získat příjemné překvápko?

Provokativní vůně navazuje na úspěch velmi oblíbeného parfému Outspoken by Fergie!

Provokativní vůně navazuje na úspěch velmi oblíbeného parfému Outspoken by Fergie!

Vůně aneb celoživotní vášeň

Parfémy jsou pro ženy celoživotní vášní, která nikdy nevyprchá. Každá toužíme po vůni, jež nadchne nejen nás, ale vyvolá zájem i u druhých. Vždy je nutné vybírat vůni, která k nám skutečně sedí a vyjadřuje naší osobnost. Dokáže o nás mnohé prozradit a symbolizovat naší povahu. Navíc podtrhuje naší vnitřní i vnější krásu. Proto je zcela logické, že správná vůně od Avon levně dokáže snadno dodat šarm, přitáhnout zájem mužů a rozdráždit jejich smysly. Kromě toho zvyšuje sebevědomí, proto je dobré nepodceňovat její správný výběr.

Co se k tobě hodí?

Každá z nás má svůj oblíbený parfém a tím tvým může být Outspoken Intense by Fergie, který najdeš v nabídce Avon katalogu. Chceš vědět, zda-li se k tobě hodí? Pokud jsi nenapravitelná romantička, máš ráda přírodní a jemné barvy, tvé líčení je decentní a libuješ si v romantických kouskách oblečení, hodí se k tobě jemné a svěží květinové vůně. Ty podtrhnou tvůj přirozený styl a umožní ti být sama sebou. Květinová kompozice Outspoken Intense by Fergie tyto požadavky splňuje na jedničku. Pokud jsi aktivní a hledáš zdroj energie, jsou pro tebe ideální ovocné a svěží vůně. Tzv. “srdce” vůně od Fergie se skládá ze složek, které vyhovují i těmto požadavkům. No a v případě, kdy se chceš proměnit v sexy dračici, jsou pro tebe jasnou volbou o něco těžší vůně s kořeněným nebo dřevitým tónem. Ty dokážou ještě více podtrhnout tvé charisma stejně tak, jako to dělá smyslný mošus v kombinace s unikátními složkami.

Nádhera ukrytá v luxusním flakonu

Jakou atmosféru přináší vůně Outspoken Intense by Fergie, kterou zpěvačka společně se světoznámou firmou Avon představila? Vůně v sobě ukrývá neodolatelnou směs ovoce a divokých květin. Díky smyslným tónům vůně je vhodná pro ženy s touhou něčeho dosáhnout, nabrat sebevědomí a stát se žádaná. Její horní složky obsahují ostružinu, kumquat (citrusové ovoce podobné malým pomerančům) a karambolu. Srdce vůně v sobě ukrývá gardénii, pomerančový květ a mučenku. Základem je pak neodolatelný mošus, cedr a bílá ambra. Vůně v sobě spojuje přitažlivé tóny, které jsou ukryté v luxusním flakonu a hodí se prakticky ke každé ženě. I ty si v něm najdeš to, co od kvalitního parférmu vyžaduješ. Už na první pohled je jasné, že tato vůně je pokladem mezi všemi novinkami na trhu. A nyní to slibované překvapení, o kterém jsem psala v samém počátku. Kosmetika Avon ti přináší exkluzivní příležitost, jak získat smyslnou vůni od Fergie a luxusní dáreček navíc. Získat můžeš totiž stylová sluchátka s třpytivými kameny v hodnotě 650 Kč, která k vůni obdržíš zdarma. Ovšem pozor, tato akce je časově omezená! Tuto jedinečnou nabídku naleznete pouze v nejlevnějším Avon katalogu online.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář