Šaty jsou druh oblečení, který by neměl žádný ženský šatník postrádat. Představují symbol ženskosti, jemnosti i romantiky a i pro muže jsou šaty tím správným lákadlem. Díky mnoha střihům, typům i barvám jsou vhodné pro jakkoliv postavu. Dokážou zdůraznit ženské křivky i přednosti a ukrýt tělesné nedostatky, proto jsou nejlepší volbou pro slunné období.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Šaty jsou druh oblečení, který by neměl žádný ženský šatník postrádat. Představují symbol ženskosti, jemnosti i romantiky a i pro muže jsou šaty tím správným lákadlem. Díky mnoha střihům, typům i barvám jsou vhodné pro jakkoliv postavu. Dokážou zdůraznit ženské křivky i přednosti a ukrýt tělesné nedostatky, proto jsou nejlepší volbou pro slunné období. Nemáš ještě vybráno? Inspiruj se šatami, s kterými budeš letos šik.

Podívej se na to, jaké trendy v šatech a oblečení nás čekají v létě 2011. Jak se těšíš ty? (zdroj: Tally Weijl)

Podívej se na to, jaké trendy v šatech a oblečení nás čekají v létě 2011. Jak se těšíš ty? (zdroj: Tally Weijl)

Jak jinak, než v retro stylu

70. léta se vrací a to do celé škály oblečení, ale i doplňků. Jestli sis retro styl oblíbila, máš opravdu z čeho vybírat. Dostupné budou nejrůznější barvy i motivy a také velké množství střihů. Retro šaty mají za úkol zdůraznit tvé přednosti a zároveň ti dopřát volnost, díky ležérnějšímu stylu. Takže pokud nemáš ráda upnuté věci, zvol šaty v retro stylu a nechej se unášet sedmdesátými léty.

Divoké barvy a super motivy

Svítivé, až do očí bijící barvy, budou pravým osvěžením tvého šatníku. Stejně tak jako řada skvělých motivů, kterých bude opravdu dostatek. Pro slečny, které se spíše přiklánějí k jemným barvám, to sice bude veliká změna, ale rozhodně tím neprohloupí, právě naopak. Klidně se neboj experimentovat a zvol zářivě citrusovou barvu, sytě červenou, modrou či svítivě zelenou. Na výběr bude i spoustu barevných variací, což ocení především ti, kteří nevědí, pro jakou barvu se rozhodnout :-) . Motivů bude také požehnaně. Vybrat si budeš moct z výrazných puntíků, geometrických tvarů, zvířecích vzorů a taktéž i námořnických motivů, které letos poletí.

Letní kolekce 2011 od Tally Weijl

Volnější střihy bodují

Návrháři zřejmě měli dost neustále upnutých modelů, a proto se vrhli do volných šatů, které letos bodovat opravdu budou. Volnější šaty však neznamenají jen nudný stereotyp. Šaty v xxl velikosti budou naopak jedinečné, díky nepřebernému množství střihů, barev a také ozdob. Na výběr bude spousta šatů, které budou mít zajímavě vyřešen vršek. Buď můžeš volit zavázání okolo krku, hluboký výstřih, šaty bez výstřihu, ozdobené krajkou a volánky, se zešikmeným vršek, který ukryje jedno rameno a podobně. S těmito šaty vykouzlíš zajímavý outfit a zajisté budeš originální.

Léto 2011 podle D&G

Žhavá krajka

Bílá je barva, které letos bude mít zelenou. Na výběr budeš mít samostatně bílé šaty jako sníh, opět v několika střizích a typech, ozdobené krajkou, nebo celokrajové šaty různých barev. Bílé i krajkové šaty jsou skvělým doplňkem ke snědému opalování, díky kterému na tobě šaty vyniknou. V tomto případě nezapomeň rozhodně na doplňky, které bílé a krajkové šaty oživí. V obou typech šatů budeš zajisté sexy, díky smyslnosti a svůdnosti krajky a romantičnosti a jemnosti bílé barvy.

Elegantní pouzdrovky

Vypasované a úžasně tvarované pouzdrové šaty budou pro přicházející jaro a léto jedničkou. Šaty v pouzdrovém stylu jsou hodné především pro ty, kteří upřednostňují jednoduchost a eleganci a příliš si nepotrpí na všelijaké střihy. Zvolit můžeš pouzdrovky bez pásku, nebo s páskem, který skvěle zdůrazní i zúží pas a udělají z tebe pravou dámu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář