Bude to tvoje první velká společenská událost. Maturák klepe na dveře a ty se stále nemůžeš rozhodnout, co si obléct?

Jisté je jedno – chceš být krásná, chceš, aby ti společenské šaty slušely. Inspiruj se celebritami a pořiď si šaty na maturák ušité podle posledních módních trendů!

Jednoduché, splývavé a elegantní – to jsou zásady, podle kterých aktuálně šijí plesové šaty nejslavnější návrháři. Trendem jsou především šaty antického střihu, které sluší snad každé postavě.

Šaty antického střihu

Letošní sezóně vévodí asymetrie a šaty na jedno rameno. „Jednoduchost společenských šatů je vyvážena originálním výstřihem, řasením nebo dlouhým rozparkem,“ upozornila Lenka Čížková ze Salonu Pretty Woman.

Jaké šaty by na maturitní ples oblékly celebrity?

Jedině takové šaty, ve kterých si budou připadat nádherné, elegantní a nepřekonatelné. Vybrali jsme pro tebe několik fotografií z letošního předávání Oskarů – určitě tě inspirují při výběrů tvých šatů na maturák.

Krásné společenské šaty

Krásné společenské šaty

Krásné společenské šaty

Jak si můžeš všimnout barvy společenských šatů, mohou být různé – vždy by ses ale při jejich výběru měla řídit typem pleti a barvou vlasů. Letošní sezóna přeje zejména barvě starorůžové, zelenkavé nebo pudrové. „Nejoblíbenějším materiálem je hedvábný a sametový šifon, krajka a novinka v oděvném průmyslu tencel,“ uvedla Čížková.

Šaty na maturák, které sluší

Vybereš si barvu, máš představu o střihu i látce. Jenže kde ty nejkrásnější šaty na maturák pořídit? Nechat si je ušít krejčovou, která o aktuálních módních trendech nemá sebemenší představu? Zdlouhavě ji vysvětlovat, jak si šaty představuješ a stejně zůstat nepochopena?

Tudy cesta nevede. Nádherné maturitní šaty najdeš v e-shopu Salon Pretty Woman, do kterého dodává šaty německá značka eDressit. Právě ta se při šití plesových šatů inspiruje v dílnách předních módních návrhářů. Můžeš si být jistá, že zde pořídíš pouze kvalitní a trendy šaty na maturák, ve kterých budeš i ty skutečnou celebritou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Ivana Navrátilová

    Nádherné šaty. :) Pamatuji si, že když jsem šla na maturitní ples své dcery, tak jsem měla právě se sháněním šatů celkem problém. Nakonec se mi jedny pěkné povedlo sehnat až přes tento svatební salón: https://www.pujcovna-renata.cz/svatebni-salon/ Mají tam teda hlavně svatební šaty, ale mimo nich tam mají i moc pěkný výběr společenských šatů. :)

  • Ivana Mrázková

    Tak ty jsou fakt krásné :) s těmi, co mají v půjčovnách se vůbec nedají srovnávat. Pokud tady někoho maturiťák teprve čeká, doporučuji mrknout na tuto soutěž: https://az-fotosluzby.eu/soutez-o-foceni-maturitniho-plesu-2017 :) Můžete tam vyhrát focení pro váš maturitní ples, což se podle mě rozhodně hodí :) Není nic lepšího, než pak na slučáku vzpomínat na mládí u pěkných fotek :)