Jak dodat okoukaném oblečení novou dávku stylu a elegance? Odpovědí je dámský šátek, který je mnohými ženami stále neobjeven. Je čas to změnit!

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Šátek je podceňovaný módní doplněk, který si zaslouží 100% pozornost!

Není šátek jako šátek

Dámský šátek je bohužel pro mnoho žen stále neobjeveným módním doplňkem, který si více než s aktuálními trendy spojují s érou jejich babiček. Pozor, skutečně není šátek jako šátek. Zapomeňte na vlněné kousky s kostkovanými vzory. Aktuální móda volá do zbroje luxusní šátky z hedvábí, které mají jedinečnou schopnost okouzlit pestrobarevnými vzory a motivy. Dámské šátky bez diskuze patří ke krásným módním doplňkům vhodným pro oživení image i toho nejnudnějšího oblečení. Pokud chcete při nákupu ušetřit, máme pro vás skvělou zprávu. Pro čtenářky našeho magazínu je ve spolupráci s internetovým obchodem Luxorshop.cz přichystána 15% sleva na veškerý sortiment! Stačí zadat slevový kód KAM0316SL15 při objednávce. Kód je platný do 30.4. 2016.

Rafinovaná kombinace

Šátek z jemného materiálu se stal klenotem přehlídkových mol a kouzlem, kterým přičarujete eleganci. V kombinaci s šaty, svetrem, tričkem či úplně běžným tílkem funguje skvěle, vždy záleží pouze na zvoleném stylu. Své by o tom mohly vyprávět francouzské milovnice módy, které na šátek nedají dopustit za žádného počasí. Hrát si s jeho vázáním na mnoho způsobů je kreativní hra a cesta k originalitě. Správně vybraný vzor dokáže rozveselit den a podtrhnout váš charakter, tak zbytečně neváhejte a nechte se inspirovat následujícím výběrem.

Romantické duše si hned ze začátku dovolím překvapit hedvábným šátkem s krásným potiskem. Co takhle z tohoto šátku udělat společníka na důležité schůzce? Protějšku ukážete, že vám není cizí roztomilost a smysl pro humor.

Další šátek přináší velmi moderní a mladistvé barvy. V kombinaci se sladěnou kabelkou bude vypadat skvěle. Originální motiv zaujme na první pohled.

Růžová? Ano, růžová! Šátek dokonale doplní vintage šaty, případně nějaký zcela jednoduchý outfit. Motiv je i přes použití více barev velmi elegantní a ženský.

Růžová vypadá dokonale také v kombinace se zlatou. Důkazem je hedvábný šátek Golden Flowers, který pasuje k luxusním oblečení a slouží pro oživení na formálnějších akcích.

Především pro letní měsíce je ideální modrozelený šátek. Vyražte s ním někam k vodě a stanete se automaticky středem pozornosti. Být se výraznějších barev rozhodně nemusíte.

Široká nabídka luxusních dámských šátků na vás čeká na stránkách internetového obchodu Luxorshop.cz. Kolekce má rozhodně co nabídnout, tak dlouho neváhejte. Pro čtenářky našeho magazínu je navíc přichystána i 15% sleva na veškerý sortiment! Stačí zadat slevový kód KAM0316SL15 při objednávce. Kód je platný do 30.4. 2016.

Pro elegantní styl

Dámský šátek je skvělý základ elegance, ten je však zapotřebí doplnit tak, aby byl celkový dojem bezchybný. V nabídce Luxorshop.cz tak najdete mimo jiné šperky s kameny Swarovski, bižuterii a módní doplňky dle posledních trendů. Nic vám pak již nebrání v tom, abyste zazářila.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář