Každá chceme být přitažlivá, něčím zvláštní, zářit a oslnit mnoho mužů, zaujmout mnoho lidí. Jak ale na to? V dnešní době je velmi těžké zaujmout, být něčím jedinečná a originální. Šátky ti to umožní a to za opravdu příznivou cenu. Šátky můžeš vázat na tisíc způsobů, existují v mnoha různých barvách a vzorech. Zkrátka díky nim můžeš vypadat každý den jinak.

avatar

Veronika Nečasová

Šátek jako módní doplněk

Šátek jako módní doplněk

Šátky jsou letos „in“

Ať se podíváš, kam se podíváš, všude uvidíš mnoho šátků a barev. Šátky pestrých barev, různých střihů i vzorů. Zkrátka šátky se staly nepostradatelným módním doplňkem. Možná je to právě proto, že podtrhují ženskou krásu, zvýrazňují klady a skrývají zápory našich postav.

Druhy šátků a šál

Pravdou je, že všechny druhy se snad ani vyjmenovat nedají. Šátků totiž v dnešní době existuje skutečně nepřeberné množství a každá si můžeme vybrat takový, který je vhodný právě pro nás.
K dostání jsou hedvábné šátky a šály, arabské šátky („arafaťáky“, „palestiny“), velké bavlněné šátky, které mohou sloužit k ovinutí celého těla (známé též jako „sarongy“ či „parea“ – podle typu šátku).
Letos jsou „in“ především svítivé a jasné barvy – růžová, oranžová, fialová. Mnoho lidí nepohrdne ani blankytně modrou nebo trávově zelenou. Zkrátka čím barevnější a svítivější, tím lepší! Ceny šátků se různí. Záleží na tom, co od nich očekáváte, běžně se cena ale pohybuje mezi 100,- Kč a 400,- Kč. Především ve značkových obchodech uvidíte i šátky s cenou na 1000,- Kč.

Jak mohu šátky a šálky nosit?

Upřímně, popsat všechny možnosti vázání šátků snad ani nejde, protože každá máme jiný postup, každá šátky vážeme nějak originálně. Ať tak či tak, důležité je, že šátky nemusíš nosit jenom v zimě. Šátky jsou skvělým doplňkem například i k tričku na ramínka nebo k plavkám. Kombinace plavek a šátku podtrhuje ženskost a působí velmi smyslně. Díky šátkům můžeš vypadat elegantně, působit romanticky nebo zvýraznit svůj sportovní „ohoz“. Šátky jsou vhodné i jako doplněk účesu a to ať již jako stužka, čelenka či „na piráta“. Šátky můžeš použít také místo opasku nebo si je prostě jenom ovázat kolem pasu. Obzvláště v létě tak určitě ke své postavě přitáhneš spoustu zvědavých pohledů.
Také šátky kolem krku nejsou k zahození. Působí velmi elegantně a dají se uvázat na mnoho různých způsobů.

Šátky jako doplněk k plavkám?

Toto je aktuálně skutečně v módě. Určitě se vyplatí pořídit si velký šátek – sarong (používá se podobně jako zavinovací sukně) nebo pareo (šátek určený k ovinutí celého těla). Jak vidíš, máš mnoho možností, jak využít krásy šátků. Stačí si nějaký vybrat, pořídit, poté uvázat, případně kombinovat s jinými šátky a doplňky. Vhodně zvolené šátky podtrhnou tvůj vzhled a zaručeně k tobě připoutají pohledy mnoha mužů.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář