Mít nezaměnitelný a moderní look by se v dnešní době mohlo zdát opravdu jednoduché, a to především kvůli tomu, že si můžeš pořídit rozsáhlé množství věciček, které ti k tvému originálnímu vzhledu pomohou. Ovšem z druhé strany je potřeba zaměřit se nejen na super outfit, ale začít především s tím, aby ses cítila sebejistě.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Mít nezaměnitelný a moderní look by se v dnešní době mohlo zdát opravdu jednoduché, a to především kvůli tomu, že si můžeš pořídit rozsáhlé množství věciček, které ti k tvému originálnímu vzhledu pomohou. Ovšem z druhé strany je potřeba zaměřit se nejen na super outfit, ale začít především s tím, aby ses cítila sebejistě. Jakými kroky vlastně postupovat?

Vypadají atraktivně, hezky voní, užívají si sex a celkově působí vyrovnaně. O koho jde? Přece o šampoňáky!

Vypadají atraktivně, hezky voní, užívají si sexy radovánky a celkově působí vyrovnaně. O koho jde? Přece o šampoňáky!

Krok 1: Získej sebejistotu a staň se šampoňákem

Možná si i ty všímáš lidí, kteří vypadají zkrátka skvěle. Co se týče celého vzhledu, je velmi moderní a elegantní. Bohužel celý dojem může pokazit malá sebejistota, která se projevuje například viklavou chůzí či neustálým kontrolováním svého vzhledu. Ne nadarmo se říká, že člověk se jeví okolí tak, jak se sám cítí. Proto se v první řadě snaž pracovat s tím, aby sis zvolila takové oblečení, ve kterém se budeš cítit sebejistě a následně si tím mohla “prodat” své přednosti. Podcenit maličkosti by se nemuselo zrovna vyplatit. Důležitou roli hraje jak kvalitní kosmetika, tak třeba i parfémy. Šampoňákem se můžeš stát pouze tehdy, když nepodceníš detaily a budeš znát vychytaný zdroj inspirace.

Krok 2: Dopřej si sexy život a pohodu hvězd

Ty neznáš pečující procedury, které tě nabijí energií a celkově tě rozzáří? Příjemné hýčkání a dostatek relaxace dělá hvězdy atraktivní. Zkus se restartovat, najdi pohodu a harmonizuj energetické toky svého těla. V tom všem ti pomůže třeba balanční náramek Power Balance. Uvolněná a sebevědomá tak můžeš objevit zcela nový sexy život. Už si nebudeš stěžovat, že o tebe žádný kluk ani nezakopne. Překvapit tě může i fakt, že zvětšení prsou či hubnutí není takový problém, jak si ho v hlavě už dlouhé roky kreslíš.

Krok 3: Udělej si radost luxusními věcičkami

Určitě máš ve svém slovníku hormon štěstí, neboli serotonin, který se šikne ve chvíli, kdy chceš být jednička. Tento hormon štěstí se vyplavuje i ve chvíli, kdy si pořídíš nějakou věc, která se ti líbí. Proto si třeba pořiď nějaké pěkné brýle Ray Ban na léto 2011, šperky, ale klidně i něco pro zábavu. Pokud hledáš nějakou inspiraci, co si pořídit, můžeš se třeba mrknout na příznačně pojmenovaný e-shop Šampoňáci, kde najdeš od každého něco a určitě i to, co tě potěší. Rozhodně se nemusíš bát, že by byl obchod určený opravdu jen pro Barbie. Sortiment je zajímavý pro každého, kdo chce jít s dobou. Revoluční e-shop, který do budoucna chystá spoustu zajímavostí, jako jsou například fotky ze zajímavých akcí a mnohem víc. Šampoňáci pravidelně rozšiřují nabídku o nové věcičky, takže pečlivá kontrola je rozhodně na místě

Krok 4: Vychytávky nejen pro tebe

Možná máš takový názor, že obal na tvůj mobil už není tolik v módě a ráda bys mu dopřála nový kabát. Samozřejmě se to nemusí týkat jen tvého mobilu a jeho obalu. Může to být všeobecně u všech věcí, které často používáš a kterým by bodla změna. Pokud sama myslíš, že to opravdu nějakou změnu chce, pusť se do inovace a dej fresh vzhled i tvým oblíbeným věcem. Apple skiny na tvůj iPhone okolí mile překvapí, pro tebe budou užitečné a zároveň se s nimi blýskneš. Doplňky k mobilu a PC se hodí také jako originální dárek pro ty, které máš ráda. Neuvěříš, co vše lze připojit do USBéčka. Tak co, přidáš se mezi šampoňáky? Sleduj všechny novinky ze světa šampoňáků na Facebooku a zůstaň v obraze.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Veronika Jasmine

    Trapnější článek jsem v životě neviděla.
    Kvalita vašich článků jde k nule.

  • Cassie

    šamponáci:DDD vtip,že?