Pánská trička jsou zcela komfortní a všestrannou součástí šatníku, kterou s oblibou nosí téměř každý člověk. Módní návrháři si proto pohráli i s těmito kousky a připravili pro vás řadu parádních trendů. Jakých? Odpověď najdete v tomto článku.

Polo trička jednoznačně vedou

Polo trička

Polo trička

Na plné čáře pro letošek zcela vyhrávají pánská polo trička. Ačkoli téměř vždy dominovaly nějaké ty extravagance, nyní se na výsluní ohřívá právě tento model, který s lehkostí zapadne do stylu každého muže. Nejvíce zazáříte s elegantními jednobarevnými tričky, pruhy, květinovými potisky nebo nápisy. Za klíčový trend se pak považuje kontrastně zbarvené lemování na límcích a rukávech.

Tip: Zaujala vás polo trička, že byste si s chutí nějaká taková pořídil? Zhlédněte nabídku, v níž naleznete stylová trička od renomovaných značek, se kterými u žen zabodujete.

Sportovně laděná trička

Sportovně laděná trička

Návrháři rozhodně nezapomněli ani na příznivce sportu a na módní mola nasadili trička ovlivněná sportem. Sportovní styl však vystihli více způsoby – střihy, logem známých značek, speciálním materiálem nebo potisky. Každopádně tímto trendem jistě potěšíme ty muže, kteří se chtějí svým koníčkem prostřednictvím oblečení pochlubit v každodenním životě.

Trička inspirovaná přírodou

V současných trendech kupodivu naleznete i pánská trička, která se nesou ve znamení přírody. Nejsou vyrobena z umělých, nýbrž z přírodních materiálů – lnu či bavlny. Na těchto tričkách pak rozhodně nečekejte nějaké výstřelky. Barvy jsou spíše v základních, světlých barvách a bez ozdob.

Něco výraznějšího by tu nebylo?

Výrazná trička

Výrazná trička

Výrazná trička

Ale samozřejmě bylo. Pokud jste si mysleli, že se nám ti návrháři poněkud umírnili, nenechte se mýlit. I v letošní sezóně najdete spoustu módních a rozhodně výrazných kousků. Mezi trendy nalezneme světlé potisky, syté barvy, řadu geometrických vzorů včetně pruhů, u nichž jsou žádoucí zejména syté odstíny, ovšem nikoli klasická černá, hnědá nebo modrá. Setkat se můžete i s neobvyklými střihy i materiály, které mohou mít snad nespočet provedení.

Výrazná trička

Výrazná trička

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář