Šperky nám umožňují vyjádřit styl a podtrhnout jedinečnost. O to víc při jejich výběru musíme hledět na to, jak moc jsou originální a zda-li mají požadované kouzlo.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Punc exkluzivity

Každá žena a milovnice módy touží být originální. Záleží na každém detailu, protože právě z maličkostí se skládá celkový obraz toho, jaký máme vkus. S radostí ladíme náš vzhled a snažíme se být pro okolí atraktivní, na tom není těžké se shodnout. Bohužel masové produkce módních doplňků a šperků nám hází klacky pod nohy. A pocit, kdy venku potkáme ženu, která se rozhodla pro stejný kus oblečení či doplňku, je noční můrou. Řešením jsou autorské šperky. Drobní výrobci originálních šperků z celého světa jsou zárukou originality a limitovaných kolekcí, které přináší pověstný punc exkluzivity. Nemluvě o tom, že autorské šperky často sází na opravdu odvážná řešení a designy, do kterých by velké firmy z nedostatku odvahy rozhodně nešly. Šperky v sobě nezřídka snoubí krásu přírodních kamenů, precizní uměleckou práci a v neposlední řadě také historie.

Inspirativní výlet mezi autorské šperky

Důkazem výše zmíněných výhod autorských šperků je výběr nádherných náhrdelníků, starožitných prstenů a dalších skvostů z internetového obchodu Autorské šperky, na jehož stránkách najdeš mnoho zajímavých kousků. Jaké to například jsou? Nech se inspirovat a věř, že mnoho šperků jsou v nabídce pouze v jediném exempláři, další jsou již prodány. I tak je pohled na autorské šperky potěchou pro oko.


Starožitný náhrdelník s citríny


Stříbrný prsten s růžovým topazem


Stříbrný prsten s mořskými perlami


Zlatý prsten se vzácnými tanzanity


Stříbrná gravírovaná brož


Stříbrný náramek vykládaný onyxy a perleťí


Luxusní zlatý prsten se safíry a rubíny

Šperky s příběhem budeš milovat

Zamilovat se do nádherných šperků je pro ženy tak jednoduché. Není se čemu divit. Dobrou zprávou tak zůstává, že některé autorské šperky jsou až překvapivě dostupné. Zbytečně váhat by tak byla jednoznačně škoda. Objevovat jedinečnost je totiž báječné.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Macina Nováková

    Nádhera! Musím říct, že já mám poměrně slabost pro starožitné šperky. Sama pár takových doma mám a nosím je velmi ráda. Občas se dají sehnat za poměrně dobrou cenu v různých starožitnictvích. Nedávno jsem si například zkoušela hledat “starožitnictví Praha” a koukala jsem, že spoustu pěkných mají třeba tady: http://www.antikvita.cz/

  • evelinka

    Zdravím já nosím šperky z tohoto obchodu, vyrábět jsem si je také zkoušela, ale pokud by jste byli stejně “šikovní” jako já, tak určitě mohu doporučit šperky z tohoto obchodu :
    http://www.jakaproc.cz/navody/jak-vycistit-zcernale-stribro.html#inscm