Playboy přichází s vůbec první řadou sprchových gelů pro ženy, se kterou si sprchu před důležitým rande opravdu vychutnáš!

Svůdným bublinkám neodoláš

V nové řadě najdeš celkem pět sprchových gelů a krémů, které zanechávají pokožku krásně hebkou a voňavou. Je jen na tobě, jestli tě zaujme Play It Lovely, Play It Sexy, Play It Rock, Play It VIP nebo dráždivý Play It Spicy. Každá vůně má něco do sebe a snadno doplní tvou aktuální náladu. Můžeš být hravá, temná a klidně i nebezpečná.

Sprcháče Playboy

V lákavém obalu

Kolekci určitě nepřehlédneš, atraktivní obal udělá dojem a skvěle odráží to, jak moc jsou ženské zbraně při seznamování důležité. Smyslné křivky doplněné o korzetový vzor na obalu působí luxusně a legendární logo ve tvaru hlavy zajíčka už předem prozradí, že sprchování může být doopravdy sexy! Už víš, který ze sprcháčů si vybereš?

Play It Lovely: hedvábný & květinový

Roztomilá kombinace vůní zaujme horními nótami z růžových bobulí a granátového jablka, které šikovně maskují lahodné aroma orchideje. Srdce tě nadchne základem z jemného jantaru a krémového santalového dřeva. Chceš být něžná a holčičí? V tom případě světlerůžový je Play It Lovely jasná volba.

Play It Sexy: smyslný & pižmový

Pižmová vůně garantuje intenzivní zážitky pod proudem sprchy, které se budou vyznačovat vůní vonokvětky a jasmínového čaje. Výlet za exotikou bude pokračovat přes aroma pačuli vyvážené s bohatou vanilkou, která chytí za nos každého muže a ukáže mu, že majitelka tohoto sprchového gelu dokáže vždy překvapit.

Sprchové gely Playboy pro ženy

Play It Rock: vzrušující & šťavnatý

Žiješ ráda v rytmu energického rocku? Troufalá vůně pikantního červeného pomeranče a šafránu přechází do květinového srdce, kde má možnost každá rockerka ukázat i ženskou stránku vlastního já. Výrazný červený gel se stane středem pozornosti a na závěr překvapí směsí pačuli, černého ebenu a charakteristickou vůní luxusní kůže.

Play It VIP: okouzlující & bohatý

Přidej se ve sprše mezi VIP osobnosti s vybraným vkusem. Vzácná vůně je okouzlující a bohatá zároveň. Představení nektarinky a sorbetu z pomerančových květů tě bude provázet na každém kroku, abys mohla následně vstoupit na stezku z jemného pižma a smyslného kašmíru. Okázalé balení pro VIP je jen začátkem luxusního životního stylu.

Play It Spicy: okouzlující & provokativní

Vůně inspirovaná orientem je jednou z ingrediencí úspěšného svádění, vyzařuje sex-appeal a sází na směs granátového jablka, nádherné lilie tygrované a mučenky. Základ v podání jantaru a santalového dřeva je pak velmi jemný a nečekaně něžný. Nalákání všech smyslů je zaručeno, i ty můžeš provokovat na úrovni.

Chceš si hrát?

Rozhodni se, jakou hru chceš při svádění hrát ty a nezapomeň sledovat facebookové stránky a web, kde máš pravidelně možnost vyhrát zajímavé ceny a připravit se ještě lépe na vzrušující flirt s novými sprchovými gely Playboy.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář