Chystáte se na dovolenou k moři nebo na pravidelné návštěvy koupališť a řešíte, jaké dámské plavky zvolit? Několik žhavých tipů udělá z výběru plavek zábavu!

Jaké zvolit plavky na sezónu 2013?

Léto je jistě překrásným ročním obdobím, které vybízí většinu z nás k vodním radovánkám a příjemnému osvěžení. K činnostem, které vyžadují kvalitní plavky libovolného provedení, jež budou pohodlné, moderní a stylové. Vždyť přesně takové plavky jsou snem každé ženy! Jak ale takový kousek ulovit v široké nabídce střihů a provedení?

Jeden díl pro parádu stačí

Zaměříte-li se na aktuální dámské plavky 2013, jistě vašemu oku neuniknou propracované jednodílné plavky, které mohou využít nejen ženy různých postav, ale také ty čekající mimčo. I jednodílné provedení může být pořádně sexy. Volit lze z mnoha barevných kombinací, které korespondují především s originálními a nápaditými střihy. Mezi jasné trendy patří vymakané střihy zakryvající případné nedostatky postavy.

Jednodílné plavky mohou být jak stylové, tak sportovně laděné.
Jednodílné plavky mohou být jak stylové, tak sportovně laděné.

Ukažte křivky v dvoudílných plavkách

Ty z nás, které se nebojí ukázat postavu, za kterou často stojí desítky hodin ve fitku, zvolí pravděpodobně dvoudílné plavky. Ty se honosí nejen řadou zajímavých prvků, ale také atraktivními vzory. Je skvělé sledovat, jak se každý rok mění jednotlivé trendy. Letos se rozhodně nemusíte bát pestrých barev, horního dílu bez ramínek a rozkošných aplikací, třeba v podobě mašliček. Dvoidílné plavky navíc skvěle sednou, protože můžete vybírat velikost jednotlivých dílů nezávisle na sobě.

Dvojdílné plavky zaujmou designovými maličkostmi a doplňky.
Dvoudílné plavky zaujmou designovými maličkostmi a doplňky.

Plážová pohoda pro celou rodinu

Móda k vodě pochopitelně nezapomněla ani na zbylou část populace. Pánské plavky už nejsou jen klasický střih a šňůrka, o slovo se hlásí přehlídka boxerek a plážových sportovních šortek. Pánové určitě ocení pohodlí a praktické kapsy na drobnosti. A děti? Pro jejich řádění na tobogánu jsou nachystány velmi kvalitní a odolné materiály v pestrých barvách, které navíc rychle schnou.

Hezké kousky i z výprodeje

Jak sami můžete tušit, na slunné období se lze připravit poměrně rozdílnými způsoby. Pokud jste vyznavačky originality a unikátního zpracování jednotlivých modelů, precizní zhotovení každého detailu z vás může udělat ikonu kdejaké pláže či vodního centra. Chcete-li navíc nakoupit výhodně, určitě zaostřete na probíhající výprodej plavek, ve kterém najdete celou řadu originálních kousků za férové ceny. Pak už nic nebrání tomu, abyste si plavkovou sezónu pořádně užili.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • naďa78

    My jsme si minulé léto pořídili na zahradu bazén z https://www.albixon.cz/ , takže plavky až tolik řešit nemusím, protože mě uvidí maximálně děti a manžel. Vážně jsem teď ráda že díky vlastnímu bazénu už takové věci řešit nemusím.