Přináším ti exkluzivní rozhovor s překrásnou modelkou, sexy playmate, zodpovědnou mamčou dcerky Viktorie a v neposlední řadě také patronkou nadace pro výzkum rakoviny – Rakovina věc veřejná.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Vlaďka ochotně odpověděla na všechny moje dotazy, přičemž řeč se netočila pouze kolem modelingu. Co plánuje tato pracovitá žena na rok 2011 a je pravda, že chození po přehlídkovém molu už pověsila na hřebík? Přečti si zajímavý rozhovor s Vlaďkou Erbovou a dozvíš se pravdu.

ef

"Bulvár nečtu a už ho pár let neřeším. Bohužel ve spoustě článků si vyrobí i vlasní přímou řeč."

1) Ahoj Vlaďko, mockrát děkuji za tvůj čas a odpovědi na otázky. Ráda bych v rozhovoru zmínila nejen modeling, ale také nadaci Rakovina věc veřejná a zkusila o tobě zjistit pár zajímavostí. Nebudu zdržovat a přeju rovnou k otázkám. Dočetla jsem se, že kariéra modelky u tebe začala docela náhodou, kdy tě rodiče přihlásili do soutěže Miss Poupě. V poslední době se navíc spekuluje o tom, že modeling už pro tebe není to pravé ořechové a ráda by ses věnovala i jiným aktivitám. Prozradíš nám nějaké své „podnikatelské plány“ na rok 2011. Funguje stále tvoje nehtové studio?

Ano, je to pravda, můj start byl iniciativou mých rodičů na soutěži Miss Poupě skoro před 16ti lety. Modeling je pro mě dnes pouze práce s partnery, se kterými jsem v delší spolupráci. Nevylučuji lukrativnější nabídky do budoucna. Jinak pro rok 2011 je pro mě hlavní moje dcera Viktorie, nadace Rakovina věc veřejná a práce v makléřské společnosti Pojist Sport-Servis. Ale i práce manikérky je moje práce a zároveň koníček, takže stále i jako manikérka.

2) Sama víš, jaké je to začít s modelingem velmi mladá a být daleko od domova. Pokud by tvá dcera Viktorka projevila zájem o modeling, budeš jí varovat, ba dokonce odrazovat od práce v téhle branži?

Neumím dnes posoudit svou reakci na Viktorku a modeling, když bude mít potenciál a dispozice, tak jí bránit nebudu, ale budu řádný dozor. Nepustím jí nikam bez dohledu nebo bez pevné mateřské modelingové agentury. Kdyby se tahle profese Viktorince vyhnula, budu štastná, ale pokud to bude její přání, zakazovat jí to nebudu…

3) Čím tě dokáže Viktorka vždy překvapit a jsi dle svého názoru přísný rodič? Třebaže je to ještě daleko, přemýšlíš někdy třeba nad výchovou dcery v pubertě a podobně? Většina maminek má z tohohle období už s předstihem husí kůži. Byla si ty sama bezproblémový teenager?

Bohužel jsem od začatku přísný rodič. Mám pocit, že tahle doba je tak pekelně zvrácená, že se snažím Viktorinku vychovávat tou tvrdší formou. Nepouštím jí k PC hrám a podobným věcem. Snažím se, aby znala hodnotu peněz a nebrala vše jako jistotu a samozřejmost. Já jsem byla vychovaná stejně a jsem dnes své mamince za to vděčná, proto jsem nebyla problémové dítě, jelikož jsem brzy začala s modelingem, tak jsem se k žádnému problému nedostala. Co mě, co by rodiče, děsí, jsou drogy a dnešní agresivita.

4) Vzpomínáš si na svoje vůbec první lásky a měla si vůbec čas lovit kluky, když ti většinu času zabíral modeling? Nebo to bylo úplně naopak a kluci stáli fronty?

Na svoje lásky vzpomínám moc ráda. Dodnes jsem skoro se všemi v přátelském vztahu, určitě mám na co vzpomínat.

5) Když jsem si o tobě hledala nějaké informace, tak se většinou všude píše o modelingu, poprsí a vztazích. Nikde jsem se ale nedočetla tak základní informace, jako je například tvůj hudební vkus, oblíbený film a podobně. Přiblížíš nám své kulturní preference? Je pravda, že tě rozčiluje přirovnání k české Halle Berry?

Muzika je u mě důležitá, zbožnuji jí, potřebuji jí k dobré náladě. Poslouchám všechno, co má texty, které o něčem jsou. Jelikož já sama jsem romantik, tak i filmy mám raději ty zamilované. Můj nej nej film je Podzim v NY. Tam jsem pochopila, jak je život křehký a že člověk má žít každý den tak, jako kdyby byl poslední. Halle Berry je jen jedna a já s ní mám pouze společný střih vlasů, jinak je jiná. Určitě je to ale krásná žena.

6) Pro bulvár jsi velmi zajímavá, články tě s radostí rozebírající od A po Z několik posledních let. Vzpomeneš si, jakou největší lež si o sobě kdy četla a myslíš si, že má smysl se bránit? Stále bulvární zprávy ignoruješ?

Bulvár nečtu a už ho pár let neřeším. Bohužel ve spoustě článků si vyrobí i vlasní přímou řeč a naše zákony v tom nejsou tak dokonalé, aby to stálo za to něco řešit. V jeden čas mě bolelo, když psali o tom, jaká jsem matka a že zapomínám Viktorinku ve školce a vyzvedávám jí v noci. Měla jsem ve školce kamarádku, která mi pomáhala s malou. Jednou jsem jí vyzvedla z hlídaní po 21h po akci, protože chtěla jít domů a fotografové si dokonce upravili i časy na fotografiích. Z toho mi opravdu nebylo dobře…

7) Momentálně pořádá nadace Rakovina věc veřejná projekt s názvem Pošli příběh. Ty jako patronka zasedáš v porotě, která bude zaslané příběhy hodnotit. Obohacuje tě duševně spolupráce s nadací a dokážeš říct, co by vítězný příběh podle tebe měl splňovat?

Projekt Pošli příběh je život z druhé strany. O všem, co s námi dokokaže nemoc, kam nás posune, co nám vezme. Nikomu to nepřidá, pouze jiný pohled na svět. Neumím popsat své hodnocení, jen vím, že se pokusíme pomoc, jak to půjde. Není to soutěž, je to o lidských životech a jejich překažkách, které nastaly s nemocí. Tohle není o vítězství v anketě, ale o pomoci druhým ukázat, že takovýto projekt dokáže stmelit i naprosto cizí lidi.

8 ) Přece jenom jsme server Kámoška.cz a mě by zajímalo, kdo je pro tebe opravdová kamarádka, na kterou se můžeš vždy spolehnout? Ztatila si kvůli popularitě například některé přátele?

Takovou kamarádku mám již 15 let, jmenuje se Kateřina Stiborková. Dokonce i naše dcery jsou od sebe rok a jsou jako sestry. Popularita mi nechala všechny pro mě důležité, protože jsem pořád stejný člověk a nezapomínám, kdo jsem a s kým jsem prožila velkou čast svého života. Proto bych touto formou ráda poděkovala všem svým přátelům, kteří mi zůstali. Děkuju!!!!

9) A já děkuji za fajn rozhovor. Měj se krásně.

Děkuji. S pozdravem Vlaďka Erbová

TIP Kámošky: Podívej se na oficiální stránky Vlaďky Erbové a nezapomeň ani na projekt Pošli příběh.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář