Přináším ti nový rozhovor s českou modelkou Kristýnou Pumprlovou, kterou v současné době můžete znát především díky tomu, že dokázala prorazit jak v českém, tak zahraničním modelingu. V současné době se stala vítězkou úspěšné mezinárodní soutěže Miss Fashion TV 2012 a já jsem ji vyzpovídala, co tato soutěž obnáší, zda panuje v takové soutěži opravdu rivalita a co plánuje do budoucna.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

"Život se nedá naplánovat, nebo dá, ale nikdy stejně nejde podle toho plánu."

"Život se nedá naplánovat, nebo dá, ale nikdy stejně nejde podle toho plánu."

1) Kristýnko, je to pár týdnů, co jsi vyhrála unikátní soutěž Miss FTV 2012, řekni nám, jak si se vlastně k této soutěži dostala a co ti přineslo vítězství?

K soutěži jsem se dostala přes svoji mateřskou agenturu, jelikož má manažerka poslala mé prezentační video organizaci soutěže. Přineslo mi to, kromě hmotné výhry, obrovskou zkušenost. Určitě bylo zajímavé pozorovat styly života dívek z celého světa.


Kristýna se představuje v čase 1:27

2) V médiích se často objevuje, že na soutěžích panuje holčičí rivalita. Jaké byly ostatní holky v soutěži, našla sis nějakou kamarádku?

Rivalita je vždy a všude a bude tam napořád, ale i přes to se mezi dívkami našlo pár, s kterými jsme byly dobrá parta a pobyt na Kypru jsme braly s humorem.

3) Mohla bys nám popsat, jak vypadal jeden obyčejný den před soutěží? Co tě vlastně na celé Miss FTV 2012 nejvíce překvapilo?

Drezúra! Náročnost choreografů, vyhození některých dívek a jasné pravidla určitě potvrzují úroveň soutěže. Takový přístup jsem v žádné soutěži ještě nezažila. Celé dny jsme především trénovaly, jedna dívka udělala chybu a dalších 35 chodilo choreografii pořád dokola.

4) Na svém Facebooku zveřejňuješ nejen profesionální fotky, ale také ty osobní. Mezi ty osobní patří i fotografie s přítelem. Můžeš nám prozradit, kde jste se potkali a jaký máte vztah? Proč právě on by měl být ten pravý?

Na tuto otázku se nechci vyjadřovat z důvodu svého soukromí.

5) Asi každou “obyčejnou” holku zajímá, jak vypadá jeden tvůj běžný den?

Cvičení, focení, studium, castingy atd. Záleží na tom, kde se právě nacházím, ale snažím se spoustu času věnovat především rodině.

6) Vzhledem k tomu, že jsi ochotná poskytnout rozhovor pro módní časopis pro mladé dívky, určitě nás všechny zajímá, jak ty to máš s módou. Kde nejraději nakupuješ? Můžeš nám prozradit, kterou věc sis naposled koupila a naopak za kterou věc si dala nejvíce peněz?

Samozřejmě, že jako každá žena se ráda oblékám do luxusních věcí, ale baví mě nakupovat především i za hranicemi ČR, jelikož není umění být krásně oblečená za desetitisíce, ale najít úžasné kousky i s přijatelnější cenou. Ale na botách a kabelkách se šetřit nesmí. Jasná volba posledního nákupu byly krásné kozačky nad kolena, prostě Gucci je jistota. Všichni víme o celosvětových nedostatcích a krizi a z toho důvodu si myslím, že je na místě abych se nevytahovala ani já ani nikdo jiný tím co má. Věci se kupují, aby dělaly radost majitelům a ne proto, aby způsobovaly závist.

7) Tvoje sestra Amálka je také pěkná parádnice. Myslíš, že jednoho dne bude také snít o tom být modelkou, nebo se vydá jinou cestou?

Amálka se v módě určitě vyžívá, ale myslím si, že by to, co bude dělat, měla být její volba, proto nechci dělat předčasné závěry. Momentálně žije tančením s její disco skupinou, vyhrávají všechny možné soutěže. A co bude za pár let, uvidíme.

8 ) Přichází léto, co vůbec plánuješ na “prázdniny”? Chystáš se někam s rodinou, nebo je budeš užívat spíše pracovně?

Prázdniny užívám jak na dovolených, tak pracovně, jelikož mi chvílemi má práce už začínala chybět, tak se právě chystám do Německa.

9) Kde se vidíš tak za 10 let? Máš nějaké sny, které si chceš splnit?

Život se nedá naplánovat, nebo dá, ale nikdy stejně nejde podle toho plánu. Chtěla bych mít za sebou ještě nějaké ta focení a asi bych se viděla už jako mamka. Uvidíme, co čas přinese.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář