Přináším ti rozhovor s Českou Miss 2009 a Miss Model of the World 2007, kterou kromě modelingu baví například i hraní pokeru. S okouzlující Ivetou jsem si však nepovídala pouze o modelingu, ale také o bulváru, životě jako takovém a v neposlední řadě také lásce. Neváhej a začti se do zajímavého rozhovoru, který najdeš pouze na webu Kámoška.cz.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nemám dobrý "čich" na lidi a častokrát se v nich spletu. O to víc si pak vážím svých kamarádů.

Nemám dobrý "čich" na lidi a častokrát se v nich spletu. O to víc si pak vážím svých kamarádů.

1) Ahoj Ivetko, v první řadě mnohokrát děkuji za tvůj čas a souhlas s rozhovorem. Nebudu zdržovat a přejdu raději rovnou k otázkám. Modelingu se věnuješ od 14 let a máš za sebou velké množství úspěchů. Jak vzpomínáš na své začátky a můžeš dívkám s ambicemi stát se modelkou doporučit zkoušet štěstí v různých lokálních soutěžích krásy?

Na své začátky v modelingu vzpomínám velmi ráda – nejprve jsem modelkou vůbec chtít nebyla, v podstatě mě k tomu „dostala“ moje mamka, když mě v mých 14ti letech přihlásila na konkurz do jedné pražské modelingové agentury. Pak následovala první přehlídka, castingy, focení, … a začalo mě to bavit. Vydělávat si tím, co vás baví je asi snem každého. Co se soutěží krásy týče, v Čechách je samozřejmě nejvíce vnímána (nyní již pouze jedna) soutěž krásy a to je Česká Miss. Ostatní menší nebo regionální soutěže jsou také určitě pro dívky přínosem (ať už zkušenostmi nebo například cenami, které můžou vyhrát), ale do podvědomí lidí a tím pádem i získání více práce v modelingu to příliš zajímavé už není. Jde především o to, co dívka od dané soutěže krásy očekává.

2) Když si čtu tvůj životopis, přijde mi, že patříš mezi ty modelky, které nepodceňují význam vzdělání a myslí tzv. na důchod. Bylo těžké srovnat si priority a rozvrhnout si čas mezi práci a školu?

Život je otázka priorit a vždycky, když člověk chce, tak to skloubit dohromady jde. I nyní (v 27mi letech) studuji – chodím do školy dálkově, takže to do mé práce nijak nezasahuje.

3) Dostatek praxe a cílevědomost rozhodně k práci modelky patří, u tebe tyto dva faktory hrály poměrně významnou roli v soutěži Česká Miss 2009, kde si porazila mladší konkurentky. Kde nabíráš novou energii a co je tvoje největší motivace?

Kde sbírám energii? To opravdu nevím, asi tak jako každý – „dobíjí“ mě kamarádi, rodina a v neposlední řadě přítel. Největší moje motivace je: být šťastná a spokojená. Samozřejmě ale nesedím doma a nečekám, až to „štěstí“ ke mně přijde, každý tomu musí jít naproti :-) .

4) Tvé povolání vyžaduje bezchybný vzhled a módní vkus. Kdo ti radí s líčením, oblékáním a kolik času týdně věnuješ zkrášlování svého zevnějšku? Je pravda, že diety ti nic neříkají?

Přiznám se, že tomu věnuji asi tolik času, jako každá druhá žena, ať už dělá cokoliv. Nijak zvlášť o sebe nepečuji – jednou za dva měsíce ke kadeřníkovi, když je čas, projdu pár obchodů, a když mě něco zaujme, tak si to koupím. Nechodím po obchodech cíleně, že něco konkrétního sháním, protože je to zrovna „in“. Diety nedržím, protože to jednoduše neumím a nevydržím. To si dám raději něco menšího nebo lehčího, ale nejíst?! To nikdy :-) .

5) Docela mě „zklamalo“, že jsem na tebe nenašla nic pikantního v bulváru. Hledat umím dobře, takže by mě spíš zajímalo, jak moc je složité uhlídat si ve tvé pozici soukromí a zda-li české bulvární plátky čteš?

Samozřejmě bulvár čtu (teda si ho spíš vlastně prohlížím), protože mě zajímá, kde si co o sobě a svých známých přečtu, ale samozřejmě na to důraz nekladu, protože asi každý ví, jak si bulvár všechno hezky přikresluje :-) . Nedávnou mi učitel na zkoušce řekl, že o mě čte málo v bulvárech a já mu na to odpověděla, že je to možná jedině dobře :-) . Nechci „servírovat“ svůj soukromý život a říkám jen to, co je v mých očích přijatelné… I když občas je to těžké, to přiznávám :-) . Na druhou stranu každý v showbusinessu potřebuje být viděn – bohužel i v tomto oboru platí: i špatná reklama je reklama (většinou bohužel i efektivnější).

6) Jsi tváří několika značek, nyní jsi patronkou zdravotnického zařízení v Keni ve vesničce Itibo. Dokážeš napsat, jaké z těchto spoluprácí si vážíš nejvíc? Je podle tebe pravda, že čím je člověk známější, tím více věcí má vlastně zdarma?

To neznamená, že když jsem patronkou zdravotnického zařízení, že mám něco zadarmo :-) . Takhle to nefunguje – známé osobnosti jsou většinou patroni v charitativních organizacích, protože chtějí pomoci a ne pro svůj prospěch… Samozřejmě své popularity lze využít i jinak, já například měla štěstí, že mě oslovili z automobilky Lancia a mám od nich k dispozici krásné auto. Je to v podstatě forma spolupráce. Jinak ale věci zdarma, jak píšete, nedostávám a musím si na ně, jako každý smrtelník, vydělat :-) .

7) Pokud mám správné informace, tak jedním z tvých koníčků je i hraní pokeru. Jaká je tvá největší výhra a myslíš si, že umíš prokouknout, když někdo blafuje – nejen při pokeru, ale i v životě?

Poker mě baví, je to v podstatě takový relax, i když se občas hraje o velké peníze. Jednou jsem se v Hradci Králové dostala až k finálovému stolu a vyhrála 49 tisíc, stálo mě to sice hodně nervových buněk a asi dvanáct hodin u pokerového stolu, ale stálo to za to :-) ! Při pokeru se to občas dá odhadnout, jestli někdo blafuje či ne, ale v životě to neumím. Naopak nemám dobrý „čich“ na lidi a častokrát se v nich spletu. O to víc si pak vážím svých kamarádů.

8 ) Už brzy tady máme Sv. Valentýna. Slavíš tento americký svátek všech zamilovaných a potrpíš si na takovou tu opravdovou romantiku?

Jsem ženská, takže si na romantiku potrpím a Valentýna slavím – ale nijak přehnaně – žádné drahé dárky a velká oslava, jen si třeba s přítelem dojdu na večeři při svíčkách…

9) Děkuji za rozhovor.

Já děkuji :-) ! S pozdravem Iveta.

TIP Kámošky: Oficiální stránky Ivety najdeš na www.lutovska.cz

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Terezka

    Ivetka je moc krásná!

  • LadyCircus

    …skvely rozhovor, Iveta je skvela a ze vsech tech Miss je mi asi nejvic sympaticka, na nic si nehraje…