Všude, kde se objeví, udělá rozruch! Řeč je o jedné z nejžádanějších českých modelek, která nejen že je majitelkou výstavního poprsí, ale zároveň má velice dobrý smysl pro humor a rozhovor s ní je nezapomenulný zážitek. Jak je na tom Domča Mesárošová aktuálně s chlapama a jak vnímá názory okolí na svou osobnost? Přečti si další ze série zajímavých rozhovorů, jenž ti Kámoška pravidelně přináší každý týden. Dominika odpovídala upřímně a vstřícně, tak by byla škoda o její odpovědi přijít.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Dominika Mesárošová

Dominika Mesárošová

1) Dominiko, patříš bezesporu k jedněm z nejznámějších a nejžádanějších modelek u nás v ČR. Kdy si s modelingem začala a jak vzpomínáš na svoje začátky? Nějaké negativní zkušenosti?

S modelingem jsem začala ve 14ti letech a zašátky nejsou nikdy lehké. Lítání po cástingách jsem si užila až až, ale teď už nabídky na práci chodí bez toho. A negativní zkušenosti nemám žádné, jsem bezkonfliktní člověk.

2) Procházet se po mole chce asi hodně sebevědomí? Trpěla si jak teenager nějakými komplexy nebo si se sebou byla vždy tak nějak spokojená?

Na svět modelingu musí bejt modelka profík! Zdravé sebevědomí nesmí chybět, já si věřím, tak to pak jde také lépe :-) .

3) Jak zvládáš zájem bulváru? Bereš si všechny drby a články osobně nebo tyhle plátky raději přehlížíš? Čteš si třeba diskuze pod články?

Někdy je to hodně nepříjemné, co se píše, ale to k tomu patří. Lidé nechtějí číst hezké věci, to je nezajímá. Lidé zajímají skandály. Diskuze nečtu vůbec, nemám na to čas.

4) Kdyby nebyla Dominika Mesárošová modelka, co by dělala? Stíháš ve svém programu třeba nějaké aktivity vedle?

Jsem vyučená kadeřnice, ale k tomu se určitě už nevrátím, maximálně třeba do budoucna budu mít svůj salón. Jinak nedokážu říct, protože jsem nad tím nepřemýšlela. Žiju tím, co je a co bude je osud. Jinak jezdím už 8 let na snowboardu, ráda plavu a hraju tenis.

5) Kladeš si v modelingu nějaké cíle, kterých chceš dosáhnout? Co tě motivuje v tom, co děláš? Dokážu si tě představit jako tvář nějaké světové značky.

Tvář světové značky… děkuji, já sebe také :-) ! Nemam žádné cíle, žiju dneškem. Samozřejmě chci jít dál a dál, bejt lepší, ale tomu neporučíš, takže cíle jako takové si nedávám.

6) Jsi pořád zasnoubená?! Jak si představuješ svou pohádkovou svatbu? Nebo to bude něco menšího?

Máš špatné informace, jsem už přes dva měsíce sama singl. Teď bude léto a to si chci užít, takže určitě nikoho nehledám, ale znáte to – lásce neporučíš, tak se uvídí…

7) Jak na zprávu o tvém zasnoubení tenkrát reagovali tajní ctitelé? Určitě jich nemáš málo a některým to přece muselo zlomit srdce :-) .

Teď zas mají šanci!

8 ) Pokud máš nějaký vzkaz pro čtenářky Kámošky, sem s ním. Jinak Ti mnohokrát děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí a lásky.

Čtenářkám Kámošky vzkazuji, ať mě někdy neberou tak vážně, ale jinak jsem úplně normální holka v pohodě. No a buďte na sebe hodný, ať neztratíte ty dobré kámošky, je to pak škoda. Vaše Dominika Mesárošová.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář