Australská modelka Robyn Lawley představila společně s Madison Plus Select čerstvou kolekci plavek, která potěší všechny ženy větších rozměrů. Slušela by i tobě?

avatar

Simona Dražovská
Nevzdává se, i když život není peříčko.

Plus-size kráska

Robyn je momentálně vážně v kurzu a má našlápnuto stát se uznávanou módní ikonou. Ostatně zaujala třeba značku Ralph Lauren a v poslední době také řadu módních magazínů, kterým zdobila obálku. Její kolekce plavek se nesnaží ženy přesvědčit, že bikiny jsou vhodná volba v případě nadváhy. Naopak těží ze zajímavých designů a dokonalých střihů, které dokáží nějaké to kilo velmi šikovně skrýt.


zdroj: facebook.com


zdroj: facebook.com


zdroj: facebook.com


zdroj: facebook.com


zdroj: facebook.com


zdroj: facebook.com

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Laranya

    Pod pojmem “plus size” si představuju nadměrné velikosti, zkrátka oblečení pro lidi s nadváhou. Ta slečna na fotkách je podle mně naprosto normální, poměrně štíhlá slečna, která má jen poněkud větší poprsí…kam to ten svět spěje? To je hnus, velebnosti…

  • Míša

    Svět by se měl ale kurvavzpamatovat, jestli jsou tohle plus size modelky, tak pak nevim, kam by módní průmysl zařadil třeba mě. Pak nemá mít takovejch holek anorexii, když si pod “plus size” představěj pojem, pro baculatou modelku..

  • Lenka