Vánoce se blíží a s nimi i nakupování dárků. Pokud si chceš nákupem letošních dárků vydělat, jsi na správné adrese. Podívej se, jak snadno můžeš za své nákupy dostat peníze zpět.

Jak víš, nakupování dárků není zrovna levná záležitost a i zdánlivé maličkosti se v závěru vyšplhají na pořádnou sumičku, za kterou ti tvá peněženka vážně „poděkuje“. Snažíš se proto různými způsoby ušetřit a v tvém hledáčku jsou slevové kódy či akce. Chceš si ale při nakupování dárků pro své blízké i vydělat? Pak ti s radostí představují tuto revoluční novinku.

Revoluce je tady! Vy nakupujete. My Vám platíme!

Za nákup dostaneš peníze zpět!

Možná si myslíš, že vlivem předvánočního šílenství šílím i já, když ti tu mluvím o tom, jak při nakupování dárků můžeš vydělat. Nevěříš? Pak tě Plnapenezenka.cz jistě přesvědčí. A jak celá tahle záležitost vlastně funguje? Plná peněženka bude tvou skvělou společnicí při nakupování dárků přes internet. Z ní se totiž můžeš dostat do oblíbených obchodů, třeba na Mall.cz, Kasa.cz, Slevomat, Astratex, Halens i do spousty dalších, a běžným způsobem nakoupit dárky. Poté ti Plná peněženka vyplatí cashback, neboli peníze zpět. A nemusíš se bát, o žádné body tu vážně nejde. Zde totiž dostaneš reálné peníze, které pak můžeš utratit třeba za tu úžasnou kabelku, po níž pokukuješ. Pokud chceš získat dvojnásobný slevový úlovek, stačí projít na Plné peněžence obchody, které ti nabízí i slevové kódy.

Jednodušší už to snad být nemůže

Zaujala tě tato možnost a máš zálusk objednat přes Plnou peněženku parádní dárky? Pak se ti šikne tento jednoduchý návod.

1) Najeď na Plnapenezenka.cz a zaregistruj se. Poté se přihlaš a vyhlédni si obchod, kde bys ráda nakoupila.

2) Až si vybereš, klikni na „jít do obchodu a získat cashback“. Nyní už jsi v požadovaném e-shopu, kde můžeš úplně normálně nakupovat.

3) Po nákupu, který jsi uskutečnila skrz Plnou peněženku, obdržíš cashback. Přehled o cashbacku můžeš zjistit na svém účtu.

Bude tě zajímat: Registrace je zcela zdarma. Nyní při registraci navíc získáš bonus ve výši 50 Kč na svůj účet!

Jak vidíš, nejsou v tom žádné složitosti. Jen na jednu věc si dávej pozor. Pro to, abys získala peníze zpět, musíš do obchodu přejít přihlášená z Plné peněženky. Jinak cashback za nákupy nezískáš. Nezapomeň pravidelně sledovat novinky, kde najdeš info o soutěžích či akcích, jež právě probíhají.

Vychytej žhavé akce

O tom, že můžeš využívat slevové kódy, už víš, ale to samozřejmě není všechno. Plná peněženka ti totiž pravidelně nabízí žhavé akce, kde si můžeš ulovit ještě větší cashback společně se slevovým kódem. Mít přehled se zkrátka vyplatí.

A co říct na závěr? Nech si platit za své nákupy a užij si Vánoce, které třeba letos prožiješ s plnou peněženkou :-) .

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Jaké dámské parfémy bodují na českém trhu?

Prohlédni si žebříček nejoblíbenějších parfémů, se kterými ho zaručeně okouzlíš.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář

  • Monika Valentová

    Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovykupon.net/