Náramky jsou prostě TOP, ale zápěstí je velmi viditelné místo a ne každý má odvahu či možnost si na něj umístit své vysněné tetování! Právě proto jsem otestovala dočasné tetování GoldenTats. Sada, o které si budeme povídat, bude sedět nejen na zápěstí. Co takový proužek na stehnu, páteři či přes paži?

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

GoldenTats

Elegantní a nápadité

Zlaté a stříbrné flash tetování z e-shopu GoldenTats jsem pro vás proklepa i tentokrát. Musím říct, že tyhle náramky mě zaujaly hned, jak jsem uviděla balení. Jsou elegantní a přitom nápadité. Hlavně zlatá barvička se vyjímá na krásně opálené kůži, naopak stříbrnou si oblíbí bledulky.

Tyhle skvělé podlouhlé tetování můžeš umístit nejen na zápěstí, ale třeba i na páteř či jako ozdobu na nohu. No zkrátka je to jen na tobě, jak dalece budeš kreativní, nápaditá a odvážná.

Jak tetování aplikovat?

A jak je to s aplikací? Pamatujete na tetovačky ze žvýkaček? Pokud pamatujete, jistě s nimi máte nějaké zkušenosti, tyhle náramky se tetují úplně stejně! Stačí si vystřihnout pro vás zajímavé tetování, přiložit jej na vybrané místo a navlhčit. No pak už jen chvilka strpení (30 sekund) a opatrně sejmout papírek a hle! Tetování opět na světě. Balení také obsahuje návod, jak správně postupovat.

Jak je to s výdrží?

Pokud se Vám podaří tetování vytetovat správně a budete k němu opatrnější, můžete se těšit až na 6denní výdrž. Pokud chcete, aby vám tetování vydrželo co nejdéle, je dobré vyhýbat se mastnějším krémům a olejíčkům, které tetování pomáhají odstranit – stejně jako líh.

K dostání nejsou ovšem jen tyto proužky. Naopak, na z e-shopu GoldenTats najdete i tématické sady.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář