Taky si ráda na nehty přidáš nějakou malou hvězdičku, květinku nebo jiný motiv, ale s nálepkami je příliš práce? Vyzkoušej razítka na nehty! Jsou hezké a zajímavé!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Jak na krásné nehty?

Patříš mezi ty slečny, které si pravidelně dají záležet na úpravě svých nehtů a rukou nebo si právě ta, která tomu tolik času nevěnuje? Ať už si typ první nebo druhý doufám, že ti tento článek přinese trochu inspirace a nápadů jak oživit své krásné nehtíky. Nezapomínej, že tvé ručky a nehty toho o tobě mnohé prozradí. Spoustu lidí zaujmou právě tvé ruce.

Vynález ve světě laků

Návodů na různé typy nehtů najdeš už mnoho. Nejnovějším „vynálezem“ ve světě laků je asi lak magnetický, který ti na nehtech vytvoří např. proužky nebo hvězdičku. Dá se také koupit v různých barvách. Takto vypadají vzory, které vykouzlíš magnetickým lakem:

Vidíte ty hvězdičky a proužky?
Vidíš ty hvězdičky a proužky?
zdroj: krasacz.webmium.com

Lak, který zaujal praskáním

Bývalým hitem, který je stále na vrchních příčkách laků, se stal lak, který praská. Jistě si ho viděla na mnoha dívkách, protože tento lak měl v daném období opravdu skoro každý! Bylo zajímavé pozorovat sladění barev a nehty si porovnat.

Lak, který praská, se stal velmi oblíbený.
Lak, který praská, se stal velmi oblíbený. Velikost prasklinek se dá ovlivnit.
zdroj: hstyle.717.cz

Sada razítek na nehty

Tak a konečně se dostávám k tomu, co jsem chtěla! Dnes jsem ti chtěla představit razítka na nehty. Podle mě naprosto úžasná věcička, kterou uvítá skoro každý. Tato sada obsahuje razítko, destičku se vzory, stěrku.

Takto vypadá sada razítek.
Sada razítek už na první pohled vypadá zajímavě.
zdroj: bozi-znami.blog.cz

A jak vlastně s touto sadičkou zacházet?

1. Nehtíky si nemusíš lakovat, ale pokud chceš zkusit třeba bílé razítko na barevném podkladu, klidně si nehty nalakovat můžeš.

2. Vybereme si obrázek z destičky a přetřeme jej lakem (k tomuto účelu koupíš speciální lak, ale dá se použít i normální).

3. Nyní si vezmeme stěrku, kterou přiložíme k destičce a odstraníme lak, který nám zbyl na ploše destičky. Lak se musí nacházet jen ve vyrytém vzorku.

4. Vezmeme si razítko a přiložíme ho na vzorek. Houpavým pohybem přitlačíme a vzoreček máme na razítku.

5. Razítko si nyní přitiskneme na nehet a necháme zaschnout.

6. Po zaschnutí nehty přelakujeme bezbarvým lakem.

Stěrka, kterou setřeš z destičky přebytečný lak.
Stěrka, kterou setřeš z destičky přebytečný lak.
zdroj: nehtysnu.cz

Sadu razítek můžeš zakoupit v drogeriích nebo na internetu. Pokud máš zájem o více motivů, můžeš si dokoupit další destičku, která obsahuje i jiné motivy. Tuto destičku je lepší dokoupit na internetu, kde si můžeš vybrat z mnoha vzorů.

Destička s dalšími motivy
Pamatuj, že se blíží Vánoce a takové nehty jen tak někdo nemá!
zdroj: nehtysnu.cz

Razítka na nehty ti ušetří kačky

Proč bych tyto razítka doporučila já? Myslím si, že je škoda nevyužít takto krásných motivů, které sluší jak krátkým tak dlouhým nehtům. Navíc je poměrně zbytečné každý měsíc ba i týden vyhazovat peníze za manikúru. S těmito razítky ti finanční problémy už rozhodně nehrozí! Udělej si profesionální nehty sama v pohodlí domova.

Kytičky nikdy nezklamou
Ozdob své drápky např. kytičkami.
zdroj: interbeautyprague.cz

Tvé nehty opravdu s těmito motivy zazáří. Navíc nezáleží, jestli budeš mít nehty umělé nebo své. Tak co, jak vyparádíš své drápky ty?

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Jitka Davidová

    Prosím, kde seženu magnetický lak na nehty – DM drogerie ani Teta to asi nemají v prodeji, objednávat na netu se mi nechce, s poštovným se příliš prodraží,poraďte kde ho koupit, díky