Nenosíš sukně jen proto, že nesnášíš silonky? Bez silonek si to taky neumíš představit, protože máš křečové žíly nebo sem tam nějakou modřinu? Zdálo by se, že budeš odsouzená nosit celý život kalhoty, ale není tomu tak. Existuje zázrak, který si říká punčochy ve spreji.

avatar

Aneta Baklová
Miluje zvířata a přírodu, do které ráda vyráží na výlety.

Nenosíš sukně jen proto, že nesnášíš silonky? Bez silonek si to taky neumíš představit, protože máš křečové žíly nebo sem tam nějakou modřinu? Zdálo by se, že budeš odsouzená nosit celý život kalhoty, ale není tomu tak. Existuje zázrak, který si říká punčochy ve spreji. Od těch běžných jsou k nerozeznání, jen s tím rozdílem, že tě ušetří nepříjemných pocitů z jejich nošení, a neudělá se ti na nich oko.

Mít tak krásné nohy i bez punčoch

Mít tak krásné nohy i bez punčoch

Výhody

Punčochy ve spreji mají skutečně silonový vzhled, přesto nikdy nebudeš mít pocit, že máš na sobě něco umělého. Nožky se ti v létě ani nezapaří, nezakrývají prsty na nohou, takže se hodí do otevřených bot, ve kterých krásně zdůrazní nalakované nehty. Punčochy ve spreji chrání nohy před prachem, alergeny, škodlivými bakteriemi a jinými negativními faktory životního prostředí. Navíc obsahují UV filtry, takže nožky spolehlivě ochrání i proti sluníčku. Obsažené aminokyseliny mají hydratační účinky na kůži, kofein a výtažky ze zeleného čaje zlepšují prokrvení a podporují přirozený metabolismus kůže. Punčochy ve spreji obsahují částice přírodního hedvábí, které dodají nohám hebkost a lehkost, diamantový prach dodá třpyt. Punčochy ve spreji jsou zdravotně nezávadné a dokonce při jejich výrobě netrpělo ani jediné zvíře.

Jak punčochy ve spreji obléct a svléct

Punčochy ve spreji jsou punčochy ve formě tekutého pudru, nanáší se na suchou a čistou pokožku. Sprej protřepej a aplikuj ze vzdálenosti 20cm. Pak už stačí rovnoměrně rozetřít, a počkat, až zaschne. Aplikace je netoxická a nedochází k ucpání pórů, takže pokožka může volně dýchat. Punčochy ti na nohou vydrží, dokud je nesmyješ mýdlem nebo sprchovým gelem. Nemusíš se bát, že když zaprší, punčochy se ti rozpustí nebo ti obarví bílou sukni nebo boty, jsou voděodolné a nedělají šmouhy.

Kde koupit punčochy ve spreji

Na našem trhu se již objevilo několik značek silonek ve spreji v několika odstínech a v různých velikostech sprejů. Na internetu se prodávají v baleních po 60g, 120g a 240g. Tou méně atraktivní realitou je cena těchto výrobků. Punčochy ve spreji jsou k dostání od 400 do 1200Kč. Rozdíly jsou ve značce a ve velikosti balení. Balení o 60g ti vystačí na 10 aplikací, 120g ti poskytne 25 aplikací. Pokud si tedy vypočteš, na kolik tě jedna aplikace vyjde, zjistíš, že je to pořád výhodnější, než kupovat silonky.

Jedinou nevýhodu mohou mít punčochy ve spreji pro ty z vás, které mají rády vzorované punčochy. Punčochy ve spreji jsou sice k dostání v několika odstínech s třpytem nebo bez, ale vzory zatím nikdo nevymyslel.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • heelinka

    Ja mam take dobre zkusenosti s puncochama ve spreji :-) kdyz se mrknete na parfums, tak tam je toho hodne z ceho vybirat