Punčocháče opět získávají velkou pozornost a módní svět je miluje. Jak mohou prospět vašemu stylu a čím to, že je milují i muži?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Pod sukni a pod šaty

Každá sezóna s sebou přináší zajímavé trendy a nemalou dávku inspirace pro všechny milovnice módy. Punčocháče velmi dlouho stály na okraji, nicméně v posledních letech se společně s legínami dostávají výrazně do popředí. Není se čemu divit, mají jedinečnou schopnost upoutat pozornost na nožky a dodat šarm. Při správně zvoleném modelu a barvě zvýrazní přednosti, jsou pohodlné a osobně neznám ženu, která by alespoň jeden kousek neměla v šatníku. Pokud právě vám chybí a chcete vyzkoušet, jaké je to kombinovat punčochy například při nošení sukně či šatů, mám pro vás hned několik tipů. Prvním jsou barevné punčochy Satin. Ty zaujmou nejen jemný materiálem a pohodlným švem, ale především velkým nnožstvím barev, ve kterých je můžete zakoupit. Snadno se vám tak budou kombinovat se zbytkem outfitu.

Zůstat však nemusíte pouze u jednobarevných modelů, ba právě naopak! Pro odvážnější ženy s chutí být v oblékání kreativní jsou zde vzorované punčocháče. Efektní vzory zaujmou a stojí za možností vytvářet krásné kombinace, ze kterých bude mít jejich nositelka radost. Nebojte se být kreativní, některé vzory se hodí k luxusním šatům na večer, jiné klidně k sukni pro běžné nošení. Jemné vzory umí být velmi sexy!

Nadměrné velikosti také sluší

Velmi častým omylem a důvodem, proč se některé ženy punčocháčům vyhýbají, je představa o tom, že sluší pouze štíhlým nožkám bez jediného gramu tuku. S tím si dovolím nesouhlasit, doufám, že plus size modelky jsou dostatečným argumentem. Vždyť kvalitní punčocháče jsou velmi slušivé a umí zahladit nedostatky. Nevidím jediný důvod, proč se jim vyhýbat. Nadměrné punčocháče Perla jsou k dispozici všem baculkám, které se nechtějí omezovat a stále touží oblékat se atraktivně.

Punčochové kalhoty pro muže?

Je pravda, že punčocháče rozhodně nejsou považány za běžnou součást mužského šatníku, nicméně již brzy se to může změnit. Popularita tohoto kousku oblečení u mužů velmi rychle roste. Vidět muže, kteří mají oblečené punčochy, je možné nejen na módních molech a sportovišťích. Například takové módní kárované punčochy Grating pro muže se v kombinace s vhodným outfitem stávají součástí elegantního až džentlemanského vzhledu.

Lze tak říct, že pánské punčochy skutečně slaví úspěch a móda rozhodně není jediným důvodem, proč je muži vyhledávají. Jejich kvality umí ocenit také při sportu, někteří vyhledávají jejich kompresní funkci, další je nosí při problémech s křečovými žílami. Důvodů se najde tedy celá řada, což nic nemění na tom, že jejich zakoupením můžete partnera překvapit a inspirovat k tomu, aby je také zkusil zařadit vhodně do jeho stylu oblékání.

Na cestě za kvalitou

Všechny výše představené legíny lze zakoupit na stránkách internetového obchodu PunčochyEshop.cz. Vše je skladem, další den po objednávce je tak možné mít zboží doma. V široké nabídce kvalitních punčoch je opravdu snadné vybrat si ty, ve kterých se budete cítit a vypadat skvěle.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář