Je originální, rozkošná, provokativní a opravdu šik. Řeč je o jedinečné PETTI sukni z kolekce DOLLY, která tě promění v módní panenku! Jak ji kombinovat do podzimních outfitů? A hodí se do tanečních?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Ikonický styl ve tvém šatníku

Pojďme se vrátit ke kořenům. Ženskost v módě symbolizuje již několik století výrazná sukně, stačí se podívat zpět do období baroka, kdy ženská sukně byla okázalá a ohromovala rozměry, ostatně stejně jako vše ostatní v baroku. Ani další období historie nejsou výjimkou, a proto je škoda, že právě dnes jsou sukně ženami všech věkových skupin přehlíženy ve prospěch obyčejných džín, v lepším případě klasických pouzdrových sukní. Kam se vytratila chuť upoutat pozornost, kde je okázalost a chuť působit opravdu žensky? Kdepak, nemluvím o vulgárním výstřihu a výrazném líčení, já toužím v módě po rafinovanosti, která je nám ženám vlastní!

Sukně DOLLY

Barvy, které rozzáří podzim, a sukně DOLLY, která oživí tvůj šatník

Odpovědí na módní šeď v našem šatníku jsou sukně DOLLY inspirované ikonickými styly. Na první pohled nás přenáší do společnosti princezen a romantických panenek, na ten druhý odhalují chuť přitahovat pohledy okolí.

Od Audrey Hepburn přes Coco Chanel až po kontroverzní zpěvačku Miley Cyrus, tyto PETTI sukně jsou nevyčerpatelným zdrojem originality a barevných kombinací, které jen tak neomrzí. Jak je však zakomponovat do outfitu?

Rafinovaný kontrast

Výrazný vzhled sukní DOLLY s sebou přináší i několik pravidel týkajících se toho, jak je kombinovat a oblékat. Skvěle se hodí do podzimních outfitů, kdy je stále možné obléci pouze jednoduchý top s bundičkou, silonky či legíny a barevně ladící balerínky, pro víc streetový vzhled klidně nějaké moderní sneakers. Opět bych však chtěla upozornit na jednu pro někoho sice jasnou, ale o to důležitější věc.

Sukně DOLLY

Sáčko a jednobarevný top jako ideální doprovod sukně DOLLY

Móda a skládání outfitu je o kontrastech a vyváženosti celku. Nařasená a výrazná sukně k sobě nesnese další opravdu výrazný kousek oblečení, který by tě mohl proměnit v obří horu přesladké šlehačky. Šperky, džínovina, snad i nějaká ta aplikace je povolena, ale pozor! Sukně DOLLY je výrazná, a proto by horní část outfitu měla být jednoduchá. Dej prostor vyniknout sukni, vyplatí se to! Pochopitelně můžeš i experimentovat, se sukní Dolly se ti otvírají dveře k velkému množství stylů od romanticého rocku po japonské anime a manga.

Sukně DOLLY

Balerínou klidně i během procházky, proměň se v DOLLY sukni

V zimních měsících budou PETTI sukni z kolekce DOLLY dělat skvělou společnost kozačky, zateplené sáčko či kožená bundička. Zde bych pouze chtěla upozornit na délku svršku, příliš dlouhý bude narušovat siluetu sukně. A když už jsme u zimních měsíců, musím jednoznačně zmínit také pro toto období charakteristické taneční a plesy. Proč na tyto akce nevyrazit právě v DOLLY sukni?

Jak o sukni pečovat?

PETTI sukně je vyrobena ze 100% šifonu s přizpůsobivým pasem. Absolutně nejlepší je sukni prát ručně v teplé vodě bez použití bělidel a jiných agresivních přípravků. Sukni po vyprání pověs a nech samovolně uschnout. Nadýchaný vzhled vydrží a ty si můžeš sukni užívat znovu a znovu. Šifon je až překvapivě odolný materiál a nutno podotknout, že při správném praní neztrácí nic ze své výrazné barevnosti, která je ostatně pro DOLLY sukně charakteristická.

Sukně DOLLY

Černá sukně DOLLY v kombinaci s koženou bundičkou, to je pikantní romantika

Ve všech velikostech pro libovolnou příležitost

Zamilovat se do sukně DOLLY je tak jednoduché! Zakoupíš ji na POSHme v desítkách různých kombinací a ve velikostech pro malé slečny i dospělé dámy. Pokud bych měla závěrem zmínit moje sympatie, mé srdce patří hned několika modelům. Velmi zajímavě vypadá baklažánová, oranžová a v neposlední řadě černá DOLLYnka! Už víš, která udělá panenku z tebe?

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Teruška

    Ahoj. Prosím tě, mohu se tě zeptat, jakou velikost sukní máš na fotkách a kolik měříš? Nějak nevím, jakou si objednat. Prý se liší hlavně v délce a obvod pasu je pružný… Hezký den!