Ověřila sis na vlastní kůži, že reklamy na nejnovější řasenky slibující prodloužení řas až o několik stovek procent jsou pouhý marketingový trik? Pokud opravdu toužíš po delších, hustších a přirozeně zatočených řasách, není nic jednoduššího než sáhnout po permanentním prodloužení řas.

avatar

Katka Zezulová

Ověřila sis na vlastní kůži, že reklamy na nejnovější řasenky slibující prodloužení řas až o několik stovek procent jsou pouhý marketingový trik? Pokud opravdu toužíš po delších, hustších a přirozeně zatočených řasách, není nic jednoduššího než sáhnout po permanentním prodloužení řas. Tuto novinku využívají hlavně hvězdy showbusinessu, ale to neznamená, že prodloužení řas nemůžeš vyzkoušet i ty!

Prodloužení řas je in

Prodloužení řas je in

Průběh prodloužení řas

Prodloužení řas provádí zkušená kosmetička a vše probíhá v naprosto sterilním prostředí. Prodloužení řas vůbec nebolí, jedná se o relaxaci v délce cca 60-90 minut. Před aplikací syntetických řas je nutné přijít odlíčená již od předchozího večera. Pokud používáš kontaktní čočky, tak je nechej doma a vezmi si brýle. Po prodloužení řas si totiž můžeš znovu dát čočky do očí až za 24 hodin. Jak to celé tedy probíhá? Kosmetička na každou tvoji řasu aplikuje speciálním pojivem řasu syntetickou. Spojení obou řas je pouhým okem neviditelné, a tudíž ve výsledku tvoje oči vypadají naprosto přirozeně. O svoje přírodní řasy se bát nemusíš, umělá řasa svojí zanedbatelnou vahou tvoje vlastní řasy nijak nezatěžuje. Na zkrášlení jednoho oka je třeba cca 25-35 umělých řas.

Barvy? Barvy!

Barvy pronikly i do líčení jinak výhradně přírodně zbarvených řas. Proto jsou syntetické řasy nabízeny v mnoha barvách, například černá, hnědá, fialová, modrá, zelená, oranžová, žlutá. Za povšimnutí stojí i speciálně zahnuté tzv. curl řasy, které zaručují opravdu výrazný výsledný efekt. Tak proč to nezkusit?

Jak dlouho to vydrží?

S aplikovanými řasami můžeš samozřejmě spát, sportovat, plavat, chodit do sauny, tančit apod. A co víc, řasy nepotřebují líčit, takže odpadá starost s rozmazanou řasenkou pod očima! Líčit se můžeš, ale také nemusíš – záleží pouze na tobě. Při líčení se ovšem musíš vyhnout voděodolným řasenkám, které by prodloužené řasy mohly znehodnotit. Krásné prodloužené řasy obvykle vydrží až do přirozeného vypadnutí přírodní řasy, ke které je umělá řasa přilepená, tedy asi dva měsíce. Pokud poslechneš rady odborníků a budeš chodit na doplňování řas, tak ještě mnohem déle.

Kolik stojí taková paráda?

Cena prodloužení řas se pohybuje od 3000 Kč, záleží na tom, jaký typ řas si vybereš a kolik jich je třeba aplikovat. Doplnění a korekce prodloužení řas se pohybuje od 500 Kč. Důležité je dobře zvolit kosmetické studio, kde si chceš nechat řasy prodloužit, a promluvit si s kosmetičkou o tvých případných alergiích a dermatologických obtížích. Ona ti jako zkušená odbornice poradí s výběrem typu řas nejvhodnějších pro tvoje oči a zodpoví ti všechny tvoje případné dotazy.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář