Stále si lámete hlavu, čím byste mohla vylepšit svůj interiér? A co takhle tapetu? Zapomeňte však na ty, které možná znáte z domu svých prarodičů. Takové už skutečně zajímavé nejsou a ani je nedoporučujeme. Máme na mysli ty moderní, které se stávají velkým hitem. Proč?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Proč se moderní tapety stávají hitem

Mohou se používat na různých místech

Ano, to je jejich jasná přednost, kterou musíme zmínit jako první. V minulosti byla tapeta určená jenom na zeď, ale nyní je vidět, že může být umístěna kamkoliv. Jedním z nejzajímavějších příkladů jsou moderní samolepící tapety na nábytek. Pokud je ten váš nevzhledný, není problém takto zajímavě obnovit jeho design. Není to ale jediná možnost, jelikož stejně tak můžete danou tapetu nalepit třeba na:

  • Zeď v jakémkoliv pokoji
  • Interiérové dveře
  • Starší oprýskanou ledničku

Výběr motivů je široký

Druhý důvod obliby? Jasně souvis s konkrétními motivy, ze kterých můžete vybírat. Pokud máte určitou představu, tak o ní můžeme říci, že je jenom velmi malá pravděpodobnost, že byste danou tapetu nenašla. Důležité je jenom vědět, kde správně hledat. My doporučíme známí internetový obchod Perfektnitapety.cz. Právě zde je totiž výběr opravdu bohatý a tak můžeme s jistotou říci, že si zde to pravé zaručeně vyberete i vy. Ať už máte jakýkoliv vkus. Navíc za dobré ceny.

Nalepení je hračkou

Jdeme na další důvody obliby. Nyní je to hlavně jejich praktická stránka. Pokud máte jakékoliv obavy z nalepení, můžete je hodit za hlavu. To proto, že díky samolepící ploše tapeta velmi dobře přilne na požadované místo. Jak jsme zmínili, může to být třeba zeď pokoje, ale také nábytek, nebo cokoliv jiného. Bez jakýchkoliv starostí kolem. Kromě toho bude na daném místě dobře držet i dlouhé roky a tak bude místo skvěle vypadat. S tím logicky souvisí také vysoká životnost tapety, která ukazuje, že je o investici, která se zaručeně vyplatí.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • kristýna ryglová

    Proti tapetám nic nemám, ale mně osobně se více líbí, když je zeď jen natřená. Já mám na zdech obrazy a nebo fotky dětí. Na tapetách by se fotky ztratily a nebyly by tolik vidět. Celý interiér nám zařizoval http://www.pwinterier.cz/ , který se nám perfektně trefil do vkusu.