Nechceš si mobil zničit a zároveň toužíš po tom, aby byl nějakým způsobem odlišný od všech ostatních? Nech se inspirovat výběrem zajímavého příslušenství.

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Příslušenství k mobilu jako součást stylu i ochrana před poškozením

Život bez mobilu?

Život bez mobilu si už ani nelze představit. Z mobilního telefonu se stal nejen přístroj k telefonování a posílání zpráv, ale také zdroj informací a zábavy, díky kterému můžeme být neustále ve spojení s okolním světem. Zároveň není těžké shodnout se na tom, že to, jaký mobil vlastníme, do určité míry vyjadřuješ náš styl. Svým způsobem se tak jedná o módní doplněk, který můžeme používáním různého příslušenství ještě více podtrhnout. Různá pouzdra a kryty umožňují snadnou změnu vzhledu podle aktuální nálady. Na jaké příslušenství se zaměřit a co zrovna letí?

Ochrana před poškozením na prvním místě

Protože s rozbitým mobilem příliš parády nenaděláš, je zapotřebí v první řadě přemýšlet nad jeho ochranou. Nejzranitelnějším místem moderních telefonů je bez diskuze displej. Sama se k telefonu nechovám moc hezky, jsem zvyklá ho jen tak pohodit do kabelky, a proto moc dobře vím, jak snadno se displej poškrábe. Řešením je v takovém případě tvrzené sklo. Je prakticky nepoškrábatelné a instalace je opravdu jednoduchá. Důkazem je i následující video.

Tvrzené sklo dokáže ochránit drahý displej mobilu a při jeho používání tě jakkoli neomezuje. Osobně vidím velkou výhodu v tom, že mobil s netknutým displejem se po čase také mnohem lépe prodává. Tvrzené sklo je k dispozici prakticky pro všechny běžně dostupné mobily na trhu.

Obrázkové pouzdro pro stylovou image

Nejen různé selfie před zrcadlem, které obdivujeme na Instagramu, jsou důkazem toho, že pevné pouzdro s obrázkem (tzv. backcase) mobilu sluší. Tento typ pouzdro přesně kopíruje tvar telefonu, ty tak můžeš bez komplikací využívat všechny jeho funkce a užívat si nový image. Pouzdro chrání telefon před škrábanci a dokáže také zmínit následky pádu z větší výšky.

Pouzdra na mobil

Vybírat můžeš z opravdu široké plejády motivů od těch romantických přes abstraktní až po vtipné v podobě populárních Mimoňů. Seženeš jak pouzdro na iPhone, tak pouzdra na Samsung a další značky chytrých telefonů. Skvělým doplňkem a pomocníkem jsou také pouzdra z kvalitního a pružného gelového materiálu. Také nabízí atraktivní designy a navíc přináší tu výhodu, že telefon při položení na stůl i displejem dolů neklouže.

Gelové pouzdro

Za mě asi jedna z vůbec nejlepších variant do kapsy je peněženkové pouzdro. Přináší maximální ochranu a opravdu hezký vzhled, který kombinuje krásu i praktičnost. Telefon je v pouzdře celý schovaný a některá pouzdra navíc slouží jako držák a nechybí jim ani kapsičky na různé kartičky.

Dnešní telefony rozhodně nepatří k nejmenším, a proto se gelová pouzdra vyrábí také v ultratenké variantě. Díky své opravdu malé tloušťce při manipulaci s přístrojem nijak nepřekáží. Kromě jednobarevných jsou k dispozici také pouzdra s potisky. Nic ti tak nebrání si telefon přizpůsobit vlastním vkusu.

Pro milovnice selfie

Zajímavé pouzdro již máš a cvakáš telefonem jednu fotku za druhou? V tom případě ti nesmí ve výbavě chybět selfie držák s Bluetooth ovládáním. Držák je vhodný pro drtivou většinu mobilů. Je ideální pro pořizování autoportrétů a kreativních fotek, u kterých máš možnost využít záběrů z větší vzdálenosti.

Další levelem při pořizování mobilních fotek je využívání specializovaného příslušenství. Například praktická sada objektivů promění tvůj mobil v hodně zdatný foťák s možností pořizovat šikokoúhlé snímy a fotky v režimu rybí oko či makro. Pro přiblížení scény je určen zase teleobjektiv nabízející až osminásobné optické přiblížení. Neuvěříš, jaké zázraky s výsledným snímkem takový objektiv dokáže.

Ideální dárek nejen pro tvůj mobil

Veškeré představené příslušenství na tebe čeká na stránkách internetového obchodu MobilPouzdra.cz. Pořiď si stylové pouzdro a daruj telefonu nový vzhled a vyšší míru ochrany před poškozením. Pouzdro je také ideálním a cenově dostupným dárkem, který vždy udělá radost. Tak už víš, jaké si vybereš?

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Vlastimil Bůček

    No, já si myslím, že pokud člověk často jezdí autem, tak by se mu mohl hodit například i nějaký držák na telefon, případně handsfree. Já si právě takový držák na telefon nedávno pořídil a můžu jedině doporučit. Zvlášť teď když lidé jezdí na dovolenou se to určitě hodí, protože třeba v zahraničí vám za telefonování za volantem mohou dokonce i zabavit řidičský průkaz, viz: https://www.autopujcovna-cb.cz/telefonovani-za-volantem-u-nas-hrozi-pokuta-v-zahranici-ztrata-ridicaku/

  • Diana Reichmannova

    Já bych si svůj telefon bez obalu ani nedokázala představit. Hrozně bych se bála, že mi někde spadne a rozbije se. Vedle krytu je ale dobré mít na displeji nalepené i tvrzené sklo. Takové mají třeba tady: https://www.tvrzenesklo.top/ Sama ho na svém telefonu mám a i přes to, že už mi několikrát nehezky spadl na beton, tak je displej stále v pořádku.

  • Juraj Liška

    Mít telefon bez krytu podle mě v dnešní době ani nejde. Osobně mám v tomto asi nejradši iphony, protože na ty jsou kryty dostupné prakticky všude. Přesně proto jsem si také jeden koupil, konkrétně tento: https://www.expert.cz/apple-iphone-7-32gb-black/ Kryty jsem si k němu objednal za pár korun z ebay a jsem spokojený. :-)