Existuje celá řada módních ikon, mezi které patří např. zpěvačka Victoria Beckham či Lauren Conrad. Krom těch dospělých nás svět zahrnuje i mladými módními ikonami, které jsou těm starším nebezpečně v patách. Jsou krásné, jsou stylové a jsou oblíbené.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Existuje celá řada módních ikon, mezi které patří např. zpěvačka Victoria Beckham či Lauren Conrad. Krom těch dospělých nás svět zahrnuje i mladými módními ikonami, které jsou těm starším nebezpečně v patách. Jsou krásné, jsou stylové a jsou oblíbené. Ptáte se, které slečny diktují módní trendy a je jim méně než 21 let?

Flanning

Číslo jedna patří Elle Fanning

Kdo že je Elle Fanning? Krom mnoho dalších informací, se jedná o mladší sestru Dakoty Fanning. Téhle mladé hvězdě – herečce a modelce je teprve 14 let a narodila se v USA. Svou cestu slávy si budovala už od narození. Když jí byly skoro 3 roky, měla možnost hrát právě mladší verzi své starší sesry ve filmu „I Am Sam” nebo „Taken“. Krom těchto rolí si svou oficiální první roli vybojovala v roce 2003 ve filmu „Daddy Day Care“. Její kariéra strmě stoupá vzhůru, ovšem Elle nijak nezastiňuje slávu své starší sestry. Už v tak nízkém věku byla Elle zvolena mnohými zahraničními médii, která ji ohodnotila jako nejlépe oblékanou mladou stár. Když by padla otázka, které osobnosti inspirují samotnou mladou herečku, odpověď by nebyla jednoznačná. Mezi její favoritky patří např. modelka Twiggy, herečka Marilyn Monroe nebo modelka Alesa Chung. Elle ale nemusí své ikony nijak zmiňovat, protože i ona sama se stala velkou múzou značky Rodarte. Krom krásného vzhledu a chytrého rozumu, vypadá mlaďounká kráska na fotkách báječně!

Světovou múzou je i kráska Selena Gomez

Modelku, herečku a návrhářku Selenu Gomez zřejmě není nutné moc představovat, protože se už za tak krátkou dobu svého působení stala módní ikonou mnohých mladých dívek. Zezačátku by se dalo mluvit o mladé Disney star, přičemž s touto přezdívkou před Selenou bojovala i taková Vanessa Hudgens nebo Ashley Tisdale. U Seleny je to však jiné, protože ji obdivují nejen mladé dívky a návrháři, ale také dospělé ženy. Možná je to tím, že krásná brunetka nám doslova roste před očima a je den ode dne krásnější! Výhodou této mladé dámy je, že je často posuzována jako jedna z nejlépe oblečených dam na červeném koberci. Některé celebrity, když “nejsou” před objektivem, oblékají se jednoduše podle svého. Někdy je to katastrofa, ovšem u Seleny umění – obléká se stylově i když jde nakupovat. I přesto, že je Seleně pouhých 19 let, za tu dobu si získala mnoho mužských fanoušků. Všichni muži a kluci mají ale smůlu, protože kráska chodí se zpěvákem Justinem Biebrem.

Stále milujeme Hermionu aneb kočku jménem Emma Watson

Ano, už to není pouze Hermiona Grangerová, mladá slečna, teď jde o jednadvacetiletou dámu jménem Emma Watson, která se díky svému půvabnému šarmu a skvělému stylu stala tváří módní značky Burberry v roce 2009. Krom tohoto úspěchu, se herečka stala kreativní ředitelnou módní značky People Tree. Nutno podotknout, že Emma pro tuto značku pózuje dodnes! Není proto divu, že Emma patří mezi jedny z nejuznávanějších a nejnadějnějších módních ikon vůbec. Krom filmových rolí, které herečce vynesly pěkný balík peněz, se kráska spoléhá i na další práce, které ji neustále vynášejí výš. Jako příklad bych mohla uvést módní značku Lancome, pro kterou Emma začala pracovat. Spolupracovala s fotografem Mariem Testinem.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář