Správná úprava nehtů je zcela nezbytná. Starat se o své nehty můžeš samozřejmě doma, ale pokud se chceš svěřit do odborných rukou, začneš pátrat po vhodném manikérském salónu, který se o tvé nehty náležitě postará. Případně můžeš být v situaci, kdy hledáš nový manikérský salón, jako náhradu za ten, který ti nevyhovoval.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Správná úprava nehtů je zcela nezbytná. Starat se o své nehty můžeš samozřejmě doma, ale pokud se chceš svěřit do odborných rukou, začneš pátrat po vhodném manikérském salónu, který se o tvé nehty náležitě postará. Případně můžeš být v situaci, kdy hledáš nový manikérský salón, jako náhradu za ten, který ti nevyhovoval. Chceš, aby bylo o tebe v salónu správně postaráno? Mrkni se na to, co by měl kvalitní manikérský salón splňovat.

Manikúra patří ke kosmetickým zákrokům, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit za každou cenu.

Manikúra patří ke kosmetickým zákrokům, na kterých se rozhodně nevyplatí šetřit za každou cenu.

Hygiena je na prvním místě

Hygiena je věc, která by neměla být podceňována a tak by měla být to první, na co se zaměříš. Kvalitní manikérský salón by měl hygienu po všech stranách dodržovat. Manikérka by si před úpravou tvých nehtů měla pečlivě umýt ruce, používat sterilní a desinfikované nástroje, používat vždy čisté a nepoužité ručníky, v případě poranění ránu ihned desinfikovat a také tě před samotnou úpravou vyzpovídat, zda nemáš nějaké infekční onemocnění. Pokud by se ti cokoliv nezdálo, ptej se a kontroluj, zda je hygiena dodržována. Správně by ti mělo být zodpovězeno vše, na co ses ptala a případně by mělo dojít k nápravě, pokud něco nebylo správně učiněno. Samozřejmě není na škodu ověřit si, zda má manikérský salón k těmto činnostem oprávnění.

TIP : Bojíš se infekce a nejsi si na sto procent jistá, že jsou nástroje v salónu čisté? Pak si zkus sebou vzít své nástroje a požádej o to, aby byly používány jen ony. Tím výrazně snížíš případné riziko přenosu nákazy. Kvalitní manikérský salón by měl tvé rozhodnutí respektovat a umožnit použití tvých nástrojů.

Podstatný je profesionální přístup

Určitě mi dáš za pravdu, že tam, kde se k tobě chovají dobře, se i ty cítíš dobře. Vhodný manikérský salón by tedy k tobě měl profesionálně přistupovat, komunikovat i informovat. Pokud poprvé navštívíš manikérský salón za účelem informování o konkrétních službách a cenách, měla bys pocítit, že jsi pro ně opravdu zákazníkem. Pokud tě nějaký způsobem odbydou, měla bys hledat jiný manikérský salón. Chování ovlivňuje i kvalitu služeb a přeci nechceš platit za to, že se k tobě někdo chová neprofesionálně či arogantně a tváří se jako kyselé okurky.

Útulné prostředí hraje svou roli

Mnohem příjemnější je trávit čas při úpravě nehtů v pěkném a útulném prostředí, než v místě, které s útulnem nemá nic společného. Důležité tedy je, aby na tebe manikérský salón dýchl příjemnou atmosféru a ráda si tam strávila svůj čas. Je však pravdou, že mnohé salóny nejsou svým prostředím nijak přívětivé, ale i tak nabízí kvalitní služby. Avšak co si budeme povídat. Každý nejprve dáváme na první dojem a poté se rozhodujeme.

Posbírej si recenze

Jestliže máš vytipovaný nějaký manikérský salón, určitě není na škodu poptat se těch, kteří daný manikérský salón již navštívili. Pokud uslyšíš převážně chválu, pak není důvod, proč do tohoto salónu nezavítat. Je totiž známé, že úroveň kvality služeb ukazují především ne/spokojení zákazníci a tak ti názory ostatních mohou povědět mnohem víc.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář