Zahoď veškeré obavy, nejde o šampón vyráběný z koní! Speciální receptura koňského šampónu ti pomůže na cestě za krásnými vlasy. Jak funguje a proč je nyní tak populární?

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Potřebují tvoje vlasy zázrak? Dej šanci koňskému šampónu!

Na poškozené vlásky

Také toužíš po krásných a silných vlasech plných života a lesku? A přitom máš na hlavě hrstičku chmýří, kdy i sebemenší projetí hřebenu zapříčiní padání vlasů? Tak v tom případě bys měla zakročit a nenechat vše dojít příliš daleko. Barvení a časté změny účesy vlasy pochopitelně oslabují, a pokud nechceš zcela rezignovat na módní vlasové kreace, je zapotřebí vlasy neustále vyživovat. Pokud už tě ale nebaví dávat na babské rady, alá zábaly z bílého jogurtu, nebo přelévání kopřivovým odvarem, vsaď raději na jistotu a měj mezi kamarádkami ty nejhezčí vlasy – vyzkoušej koňský šampón!

Pochybovat je zbytečné

Je samozřejmě pravda, že nejsme žádná zvířátka, takže používat jejich přípravky může znít nelibě. Především ty citlivější z nás jistě budou na tuto radu koukat pochybovačně. Pravdou ale je, že jejich kůže je velmi specifická, a proto potřebují takové přípravky, které budou dostatečně mírné k jejich pokožce. A přesně takové jsou jejich šampóny. Podobné složení už mají snad jen šampóny pro děti, které také nemohou být příliš radikální vzhledem k citlivosti dětské pokožky. A vlastně – když si dáš vlasy do culíku, tak máš na hlavě taky koňskou oháňku, ne? Tak co bys na ni nemohla použít i speciální šampón?

Co ti takový šampón nabízí?

A čím tě tedy může koňský šampón pro hřívu a ohon překvapit? Tvoje vlasy po něm budou mnohem silnější, pevnější a také lesklejší. V nejlepším případě ti také mohou pomoci obnovit tvoji kštici, pokud trpíš na vypadávání vlasů. Také se jednou provždy zbavíš roztřepených konečků. Jak je to možné? Šampón je vytvořen z pečlivě vybraných kombinací přírodních olejů, takže se nemusíš bát, že by sis na hlavu patlala nějakou chemii. Po umytí vlasů doporučuji použít také speciální kondicionér, který můžeš používat také jako zábal pro silně poškozené vlasy. Výhodou také samozřejmě je, že šampón i kondicionér jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

Mane N´Tail přináší originální koňský šampón a kondicionér

Mane N´Tail přináší originální koňský šampón a kondicionér

I hvězdy ho používají

Šampóny pro koně tedy opravdu nemusí být jenom pro koně. A pokud máš stále ještě obavy, že ti vypadají vlasy, nebo něco podobného, podívej se na Sarah Jessicu Parker. Ta totiž prozradila, že si svoje bohaté vlasy ošetřuje právě koňským šampónem. Kdoví, kolik hvězd kromě ní tohle velké tajemství nechce předat dál.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář