Společnost Dior se nás rozhodla okouzlit a přichází s dočasným tetováním, které je vyrobeno z 24 karátového zlata. Kolik takové tetování stojí?

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Pořídíš si luxusní tetování Dior z 24 karátového zlata?

Design zlatého a doopravdy pouze dočasného tetování značky Dior má na svědomí Camille Miceli, velmi zkušená a po celém světě uznávaná šperkařka. Zlaté tetování, které vydrží při troše štěstí jeden večer, vyjde v přepočtu na 2300 Kč. To mi přijde na docela dost chechtáků, vzhledem k tomu, že se ti zlato z ruky odrolí jak kérka z Chupa Chups. Na druhou stranu si můžeš být jistá tím, že budeš mít tu nejzářivější a nejvíce zbytečnou ozdobu ze všech slečen na večírku. Soupravička Dior Grand Bal Golden Tattoos byla vyrobena v limitovaném množství, takže s nákupem určitě není čas otálet.

Set se zlatým tetováním Dior

Zlaté tetování Dior

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • GoldSkinCZ

    Gold Skin! Ozvláštní svoji kůži novinkou z Kalifornie, která dobyla svět! Ozdob se úžasnými zlatými šperky a oslň tak své okolí. Vyraž k vodě, na párty, do společnosti nebo jen tak s přáteli a buď neodolatelná! Nabízíme nejrůznější vzory, tak: Kombinuj, vymýšlej, čaruj! :) Všechny produkty nalezneš na stránce http://www.goldskin.cz. Jsme také na Facebooku jako GoldSkinCZ, tak si nás přidej, aby Ti neunikla žádná akce či novinka. :) :)