Chladné podzimní počasí netrápí pouze nás, ale i naše elektronické kamarády. Pokud s sebou nosíš do školy či práce notebook, chce to opravdu stylovou a praktickou tašku. Noťas bude v teple i bezpečí.

avatar

Denisa Tatíčková
Studentka historie a milovnice psaní, kterému se věnuje již přes 5 let.

Už konečně vím, kde hledat styl pro můj notebook!

Škola a práce volá

Přesněji řečeno už zavolala a povolala. A pokud si stejně jako třeba já pořádná škrábalka a svoje zápisky po sobě rozhodně nepřečteš, tak jistě také vlastníš nějaký notebook, ze kterého tvoje poznámky lezou v čitelné formě. Je jedno, jestli ti leží doma na stole a pracuješ na něm odpoledne, nebo jestli si ho nosíš do hodin a datluješ do něho zápisky „zaživa“, podstatné je, že i on si zaslouží nějaký pěkný měkký obal, ve kterém ho budeš nosit, aby se ti v tašce nepoškrábal. O lidech potřebujících počítač k práci ani nemluvě. Cestování s noťasem po schůzkách také není bez pořádného obalu žádná slast. Pojďme se tedy podívat, na co si dát pozor a také na nejnovější modely letošního podzimu.

Na velikosti záleží

Máš doma malinkého střízlíčka, nebo pořádný sedmnáctipalcový notebook? Na úhlopříčce obrazovky a rozměrech celého těla zařízení záleží, protože pokud by sis vybírala obal na notebook čistě podle vzhledu, mohla bys být potom zklamaná, že si ti do něj tvůj miláček nevejde. Zjisti si tedy nejdříve přesnou velikost přístroje a pak podle toho vybírej v příslušné kategorii.

Rozhodování mezi taškou, brašnou a pouzdrem

Další rozhodnutí musíš učinit ohledně toho, do čeho chceš notebook vlastně strčit. Pokud totiž chceš například na přednášky nosit samotný notebook popřípadě nějakou tu tužku, měla by ti stačit taška na notebook, do které se toho tolik nevejde.
Taška s gekonem

Praktická taška z neoprénového materiálu s roztomilým gekonem

Pokud ale budeš s notebookem cestovat celý den a potřebuješ přenášet i další věci, pak bys měla hledat oblečení pro tvého elektronického kamaráda v sekci pouzdra na notebook. Přístroj tak můžeš vložit do batohu či libovolné tašky, případně i kabelky.

Opravdu vtipné pouzdro imitující vzhled staré kazety

Opravdu vtipné pouzdro imitující vzhled staré kazety

Spolehnout se však můžeš také na brašnu, kterou můžeš nosit i přes rameno. Kromě notebooku se ti do brašny vejdou i nějaké další věci. Mimochodem – některé tašky a obaly se dají použít jako podložka pro myš, což je určitě velká výhoda především v terénu.

Brašna na notebook

Brašna na notebook s romantickým motivem

Ve stylu, po kterém toužíš

Vzhled tašky záleží opravdu čistě na tvém rozhodnutí. Ulítíváš si na cartoon a roztomilých designech? Vyzkoušej tašku s medvídky, Spongebobem nebo třeba jednorožcem.

Snové pouzdro na notebook s jednorožcem

Snové pouzdro na notebook s jednorožcem

Hledáš tašku pro svého přítele, nebo chceš sama působit jako drsňačka? Vyber si pouzdro s revolverem, nebo třeba lebkou. A pokud se chceš prezentovat trošku víc seriózně, ale stále originálně, mohla by se ti líbit tato taška s dívkou, která drží kávu, taška alá staré rádio, nebo třeba hravé puntíky. Zde se opravdu meze nekladou.

Taška s puntíky přes rameno má šmrnc

Taška s puntíky přes rameno má šmrnc

Udělej si radost a zároveň si kup něco užitečného

Ženám prý nákupy zvedají náladu, tak si taky udělej malou radost. U notebooku stejně během dne jistě strávíš hodně času, tak proč ho neudělat hezčím? A pokud by ti originální taška na elektronického kamaráda byla málo, vyzkoušej třeba bezva nálepky nebo jiné ozdobičky. Všechno najdeš na foxstyle.cz. Oživ si taky podzim!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Macina Nováková

    No, musím říct, že nějaká taková taška na notebook by se mi líbila. Nejvíc se mi líbí asi ta černobílá na druhé fotce. Asi bych si možná měla nějakou takovou pořídit. Před pár měsíci se mi totiž stalo, že mi notebook spadl a pár kousků plastu se na něm ulomilo. Kdybych ho měla v nějaké pořádné brašně, tak by se to nestalo. Oprava notebooku naštěstí ale nebyla nijak drahá. O všechno se mi postarali tady: https://www.rgservice.cz/