Aby ses mohla při fitness aktivitách cítit dobře, musíš mít především dobře padnoucí fitness oblečení, které tě nikde neškrtí, nekrčí se a je ti příjemné a pohodlné. Ať už míříš do tělocvičny na aerobik, jdeš do posilovny, chystáš se u jógy si zarelaxovat, vyrážíš s kamarádkou na zumbu či hodláš provozovat jakoukoliv pro tebe příjemnou volnočasovou aktivitu, vhodně zvolené oblečení pro fitness ti tvé aktivity rozhodně zpříjemní.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Pohodlné a příjemné fitness oblečení

Dobře padnoucí fitness oblečení je základ

Pokud si vybereš v kategorii fitness oblečení například některé z kalhot, můžeš u dlouhých kalhot většinou očekávat bokový střih, elastický pás, široké nohavice a také třeba šňůrky u kotníků na jejich stažení, u kalhot tříčtvrtečních pak boční šňůrky, které ti umožní stáhnout kalhoty u kolen. Jestliže zvolíš některé z oblíbených tříčtvrtečních legín, nejčastěji v bílé nebo černé barvě, jejich příjemný elastický materiál se postará o tvoji neomezenou možnost pohybu. Velmi oblíbené jsou také sportovní šortky se silnější gumou v pase, která neškrtí, nezařezává se a zabraňuje nežádoucímupohybu oděvu. Mikrovlákno, ze kterého bývají vyrobeny, zaručuje naplnění nejvyšších požadavků na oblečení pro fitness a sportovní aktivity. Tyto šortky, ale i sportovní boxerky, které tvoří zvláštní kategorii funkčního prádla, má ve své nabídce také www.dianka.cz. Sportovní boxerky těsně přiléhají k tělu, aniž by sis vůbec uvědomovala, že je máš na sobě. Jsou jemné, lehké a pružné a směs polyesteru a elastanu se spolehlivě postará o dokonalý odvod vlhkosti od tvé pokožky a to, aby ses při sportování cítila dobře. Ke sportovním funkčním boxerkám můžeš obléct rovněž funkční tílka nebo trička ze stejného materiálu, která jsou rovněž v nabídku eshopu.

Ke kalhotám, legínám i šortkám jsou vhodné sportovní topy s pevnými zády i vzadu do kříze, se zpevňující podšívkou v oblasti prsou i bez ní, avšak vždycky z lehkého a odolného vlákna, které ti vždy poskytuje při pohybu vynikající komfort. Pokud top nemá vnitřní podprsenku, nespoléhej se na klasickou, která má-li kostice tě může při sportu i poranit a vyber si třeba z nabídky www.krasnepradlo.cz podprsenku speciální. Tyto podprsenky jsou běžnou součástí oblečení pro fitness, výborně přiléhají k tělu a zpevní tvé poprsí. Některé z nich mají vzadu překřížená ramínka, fitness top podprsenky je mají široká a pohodlná, další modely mají ramínka, která se převlékají přes hlavu a disponujíc dvojitou podšívkou dokonale zpevnňují prsa. Jen žena ví, jak je to pro ni důležité. Stejně, jako jsou dokonalé střihy veškerého oblečení pro fitness, jsou dokonalé i jeho materiály. Kromě toho, že ti zaručí prodyšnost a komfort nošení, můžeš ocenit jejich lehkost, odolnost a také skutečnost, že po vyprání či namočení velmi rychle schnou a navíc nevyžadují žehlení.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář