Hledáš trendy doplněk pro jarní měsíce? Přemýšlíš, čím osvěžit svůj všední outfit? Pořiď si moderní podkolenky, které jsou in k sukním i šortkám. Poradím ti, kdy je nosit a jak je kombinovat. Podkolenky zkrátka musíš mít doma i ty!

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Podkolenky v tobě probudí sex-appeal

Ať už seš štíhlá nebo máš pár kil navíc, seš drobné nebo vysoké postavy, správně vybrané podkolenky ti můžou slušet. Opticky totiž zeštíhlí a prodlouží tvé nožky. Navíc dokáží odvést pozornost od jiných partií těla, na které třeba nejsi příliš hrdá – širší boky, malá prsa a další nedostatky, co ti způsobují mindráky. Podkolenky jsou jedním z must have pro tvůj jarní šatník, takže pokud se chystáš osvěžit tvoje outfity,

Pro jakou příležitost si podkolenky obléknout

Podkolenky můžeš kombinovat opravdu všelijak. Vyzkoušej je třeba na schůzku. Super budou vypadat i na první jarní akce pod širým nebem nebo na narozeninovou oslavu s tvými přáteli. A jednoznačně v nich zapůsobíš i v kombinaci se sportovním oblečením. Skvěle se hodí třeba k trackovým bruslím či longboardu. To, že přes ně máš chrániče, ničemu nevadí.

Pestrobarevné variace

Podkolenky jsou módním hitem, který pořídíš v celé škále barevných odstínů. Klasikou jsou samozřejmě bílé a černé podkolenky zdobené různými barevnými proužky. Zde už se tvé fantazii meze nekladou – červená, růžová, zelená, žlutá nebo modrá – všechny barvy jsou in. Určitě doporučuju módní podkolenky barevně sladit se zbývajícím oblečením a s doplňky, které máš zrovna teď na sobě.

Slaď se s oblečením i s botkami

A jaké boty se hodí k podkolenkám? Ke sportovnímu oblečení určitě doporučuju nějaké sneakers. Ve volném čase klidně zase balerínky, lodičky nebo sandálky. Vyzkoušet můžeš i vysoké podpatky, které ještě víc podtrhnou délku tvých nohou. Jen je určitě vhodné předem vědět, že se umíš na podpatcích pohybovat se 100% jistotou.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář