Po delší době opět přináším podrobný přehled produktů, které se nacházely v Ladyboxu. Pojď společně se mnou otevřít červnovou krabičku a podívat se, co se v ní ukrývá!

avatar

Zuzana Pindorová
Praštěná slečna, kterou baví psaní a počítače.

Ladybox červen 2014

Letní barvičky

Krásné léto kámošky, dnes vám prozradím, co se nachází v takovém červnovém Ladyboxu. Máte ho doma i vy nebo jste si krabičku pro tentokrát neobjednaly? První dojem z krabičky byl poměrně smutný, po otevření klasického poštovního balíku jsem uviděla čistě růžovou krabičku, ale za to úvodní dopis byl krásný, nechápu proč i krabička nebyla v těchto krásných, letních barvičkách.

První dojmy
Zachyceny první dojmy, jaké jsou ty tvé?

Inglot, lesk na rty, 1,8 g, plné balení

Rtěnky jsou na léto příliš těžké a tak jistě většinu z nás potěšil právě lesk na rty od firmy Inglot. Tento lesk je momentálně k dostání v pěti různých barvách, jeho konzistence je příjemná a rty dokonale hydratuje, dodá jim barvu, ale extra lesk tam nevidím. Prodejní cena je 170 Kč.

Inglot
Lesk na rty od firmy Inglot. V roce 2013 jsme v červnovém balíčku mohli najít i tvářenku této značky.

Ladybox štětec na rty

Štěteček samotné firmy Ladybox mě velmi zaujal, na první pohled je poměrně zajímavý a aplikace jim je velmi pohodlná. Co už se mi příliš nelíbí, jsou štětinky, a jak se píše v přiloženém dopisu, jde o štětinky přírodní. Mě jsou sice trochu nepříjemné, ale toto bude asi věc názorů, jak to vidíte vy? Cena štětečku je 89 Kč.

Ladybox štětec
Limitovaná edice štětečku na rty. Jaký máte názor na štětinky?

Philip B African Shea Butter Gentle&Conditioning Shampoo, 15 ml, vzorek

Šampon, který je možno používat každý den je to pravé na léto, kdy se člověk potí a tak je hygiena na místě. Šampon by měl o vlasy pečovat, zachovat jejich krásu, jemnost i lesk tak uvidíme. Prodejní cena je 789 Kč za 220 ml.

Šampon
A jak vypadá takový vzorek šamponu, který není zrovna nejlevnější?

Philip B Paraben Free Light Weight Deep-Cond Creme Rinse, 15 ml, vzorek

Kondicionér značky Philip B s obsahem Bambuckého másla, pšeničných a sójových proteinů by měl vlasům dodat lesk a výživu. Cena tohoto výrobku je 769 Kč za 176 ml.

Kondicionér
A máme tu kondicionér, jehož lahvička mě velmi fascinuje.

LASplash Cosmetics, báze pod oční stíny, 9 ml, plné balení

Jsem sice zastáncem názoru, že na léto by mělo být líčení jen lehké a decentní, ale pokud někdo potřebuje nutně oční stíny, jistě se mu bude hodit tato báze firmy LASplash. Její aplikace je poměrně snadná, ale díky aplikátoru poměrně nerovnoměrná takže je nutno použít prsty nebo štětec. Cena báze je 249 Kč.

Báze pod oční stíny
Značka LASplash je nová značka USA.

Palmolive, sprchový gel Smooth Delight, 250 ml, plné balení

Ze sprchových gelů Palmolive jsem vždycky unešená a ani tento pro mě nebyl zklamáním ba naopak překvapil mě ještě více než ostatní gely. Příjemná vůně, která vydrží i po koupeli a pocit svěžesti je zaručen! Cena je většinou okolo 70 Kč a gel je běžně k dostání v drogériích a obchodech.

Palmolive gel
Značka Palmolive mě prostě nikdy nezklamala a i tento gel jsem v krabičce ocenila.

Dara bags, kosmetická taštička Baggie

A máme tady jeden nekosmetický výrobek. O taštičkách jsme byli informování už na Facebooku a jejich design opravdu nezklamal. Malá, krásná, roztomilá, co víc od této taštičky na léto očekávat? Prodejní cena je od 222 Kč.

Taštička
Krásná, malá a roztomilá taštička tak akorát na léto do kabelky!

Sleek, lesk na rty, plné balení

A věcička, o které jsem se v přiloženém dopisu ani jinde nedočetla a to lesk na rty od firmy Sleek. Pro mě opět naprosto úžasná a dokonalá věcička, kterou v létě opravdu využiji více než jiné přípravky na rty. Rty krásně oživí a dodá jim lesk další plus je potom hydratace, které nemůžu nic vytknout.

Sleek lesk
Lesk na rty od firmy Sleek.

Celkové hodnocení závěrem

Přiznávám, že červnová krabička patří podle mě mezi ty slabší krom lesků na rty, taštičky a pochopitelně sprchové gelu jsem z ní nějak u vytržení nebyla, ale zároveň musím říci, že ani jeden produkt mě nějak zvláště nezklamal. Nevím, jak vy, ale já už se těším na krabičku červencovou. Ladybox nám už nyní prozradil, že se budeme moci těšit na festivalovou edici a já jsem zvědavá, jaké vybavení nám na ty festivaly poskytne.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • NightOwlsDaily

    Ten lesk na pery Sleek si mala ako darček k predplatnému, pretože si si buď obnovila predplatné alebo si mala 4.; 7. či 10. mesiac dlhodobého predplatného. http://nightowlsdaily.blogspot.sk/