Utrácíš jako správná americká teenagerka hromady peněz od tatínka za boty? Pokud ano, určitě by ti neměla uniknout nová značka módní obuvy Daddy’s Money pro rozmazlené holčičky.

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Sneakers s tajným klínkem

Nově založená ultra-mega-hyper-cool značka Daddy’s Money od Skechers se zaměřuje na teen holky, které touží utrácet peníze rodičů a mít originální swag. Reklamní spot je mix noční můry, amatérské grafiky a vysvětlení toho, čím se wedges odlišují. Kromě hodně výrazného designu v sobě totiž mají ukrytý klínek, díky kterému budeš vyšší až o pět centimetrů.

Holčička, které vše platí

Brand pro holky a způsob propagace vyvolal diskuze i mimo módní svět, protože Daddy’s Money nejsou zrovna příkladem správné výchovy, ale to není v USA skoro nic. Komunikace na oficiální facebookové stránce Daddy’s Money je také nezřídka poznamenána kousavými a kritickými komentáři nejen z řad rodičů, ale také mladých dívek.

Penízky od tatínky na šílené boty s ukrytým klínkem

Kde a za kolik?

Pokud bys chtěla boty Daddy’s Money, musíš tatínka poprosit o zhruba 50 až 80 doláčů, záleží na konkrétním modelu. Protože se značkou přišel řetězec Skechers, jsou boty poměrně snadno dostupné na stránkách zahraničních e-shopů. U nás jsem je zatím neviděla.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář