Myslíš si, že piercing jako módní doplněk už dávno neletí? Pokud ano, tak věř, že tomu tak rozhodně není. Naopak jeho popularita neustále stoupá a nyní je piercing s nabídkou originálních ozdob opět v kurzu. Škála piercingových šperků je vskutku široká a zajímavá.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Myslíš si, že piercing jako módní doplněk už dávno neletí? Pokud ano, tak věř, že tomu tak rozhodně není. Naopak jeho popularita neustále stoupá a nyní je piercing s nabídkou originálních ozdob opět v kurzu. Škála piercingových šperků je vskutku široká a zajímavá. Chceš vědět, jak se správně ozdobit?

Piercing do jazyka, rtů, nosu či snad zajímavá ozdoba do pupíku? Propichování je stále v kurzu, stačí si vybrat jen originální šperk!

Piercing do jazyka, rtů či snad ozdoba do pupíku? Propichování je stále v kurzu, stačí si vybrat jen originální šperk!

Nech se svést trendy doplňkem

Piercing je už několik dlouhých let stylovou záležitostí, která má něco do sebe. Můžeš si ozdobit jazyk, nos, pupík, uši a dokonce i intimní partie. Většinou však preferujeme takový piercing, který můžeme dát na odiv svému okolí a zazářit s ním, což platí právě pro piercing do jazyka, pupíku, nosu či uší. Ať tak či onak ani s jednou vyjmenovanou variantou nešlápneš vedle, pokud si dáš při výběru záležet. Jestli tě však piercing tak trošku odrazuje, není se čeho bát. Bolest při propichování se dá opravdu vydržet. Dále tě může uklidnit i fakt, že se nejedná o trvalou ozdobu. Sama se ale do propichování nepouštěj a přenech tuhle práci odborníkům. Infekce z amatérského propichování ti totiž za to vážně nestojí. To, že si naše babičky propichovaly uši doma neznamená, že zvládneš piercing do jazyka udělat kámošce u sebe v pokoji.
Patří piercing do starého železa?

Co si vybrat?

Jestli tě piercing uchvátil a chystáš se ozdobit své uši, není celkem co řešit. Ovšem pokud chceš ozdobit jinou část těla a trochu tápeš, možná ti pomůže drobná rada. V případě, že toužíš po ozdobě, kterou budeš moci neustále ukazovat, zvol ideálně nos nebo jazyk. Když oproti tomu chceš ukazovat piercing jen ve vhodných chvílích a kdy se ti budeš chtít, zvol piercing do pupíku. Ten totiž snadno schováš pod tričko nebo jej naopak můžeš ukázat v plavkách či topu. Kromě toho bys neměla zapomínat ani na správný výběr materiálu, jenž je velmi podstatný. Ideální je piercing z oceli, titanu či bioplastu.
Patří piercing do starého železa?

Ve výběru buď nápaditá

Možností výběru a motivů piercingů je opravdu požehnaně, takže si rozhodně přijdeš na své. K dispozici je spoustu nádherných šperků. Rozzářit se můžeš několikabarevnými či jednobarevnými piercingy rozličných tvarů. Hitem roku 2012 jsou poutavé motivy – například duhy, fotbalového míče, hrací kostky, kytičky, hvězdy, zebry a další piercingové vylomeniny. Žádanou novinkou je piercing s krystaly Swarovski. Pokud chceš zazářit v klubu na diskotéce, můžeš vsadit na fosforeskující šperky, jenž svítí ve tmě. Jak vidíš, nabídka je doopravdy rozměrná, tudíž máš možnost vybrat si piercing klasického i extravagantnějšího vzhledu, s kterým můžeš za každých okolností překvapit.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář