Chtěla bys svému příteli darovat nějaké pěkné spodní prádlo? Zapomeň na boxerky, trenýrky nebo slipy, dneska frčí pánské jocksy. Že nevíš, co to jocksy jsou? Nevadí! Vše, co o nich chceš vědět, se dozvíš v dnešním článku.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Provokativní jocksy pro všechny pány tvorstva

Pokud má tvůj přítel v oblibě boxerky nebo slipy, určitě se mu zalíbí i jocksy. Jedná se o speciálně ušité pánské spodní prádlo, které je v přední části právě slipům nebo boxerkám podobné. V zadní části však látka zcela chybí. Nemusíš se ale bát, že by jocksy z těla tvého partnera spadly. Drží totiž na praktických širších gumičkách. Pokud ti tedy dělá radost sledovat pozadí svého chlapa a zároveň pro něj hledáš rafinované a také pohodlné spodní prádlo, určitě alespoň jedny jocksy pořiď.

Kam nosit jocksy

Až tvůj přítel jocksy uvidí, možná ho na první pohled nezaujmou tak jako tebe. Nevěš však hlavu a přesvědč ho, ať si je vyzkouší. Jistě jim sám přijde na chuť. Nesmí to však být žádný velký stydlín, protože by se v nich měl především cítit dobře.

Díky chybějící látce jocksy perfektně větrají a jsou tedy ideální volbou na blížící se teplejší měsíce. Hodí se na každodenní nošení, na sport i na erotické chvilky. Otevřená zadní strana přináší nespočet výhod. Jocksy jsou moderním spodním prádlem, které můžeš koupit třeba od značek Pikante, Candyman nebo Andrew Christian.

Nakupuj diskrétně a výhodně na internetu

Ačkoliv jocksy představují okrajový sortiment obchodů s pánským spodním prádlem, rozhodně máš z čeho vybírat. Spíše než v kamenných obchodech ale hledej na internetu, kde prádlo diskrétně zakoupíš a necháš si ho poslat domů.

Je libo černé, modré, žluté nebo třeba růžové jocksy? Ujišťuje tě, že všechny pestrobarevné kousky budou tvému příteli slušet. Při výběru se zaměř nejen na barvu, ale také na kvalitu materiálu. Ideální je zvolit jocksy z bavlny, které přilnou k tělu a spolehlivě sají pot. Vhodná je také speciální anatomická podpora nebo silnější pružná gumička v pase – tyto prvky dokáží s postavou divy – uberou kila i zvýrazní svalnaté břicho či pevný zadek.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Franta

    já miluju takový slipy, na sport perfektní… super na http://www.dmxgear.cz

  • David

    Tady tento druhy “trenek pro muže” se mi teda nedělá dobře. Chápu, že mohou být trošku netradiční kousky v každém šatníku, ale toto se mi moc nelibí. Už slipy jsou spodní prádlo, které mi není doménou, ale už je to více přijatelné. Nikomu to ovšem neberu, ať si nosí, kdo chce co.