Tanga zkrátka frčí, a to nejen mezi námi holkami, ale i u kluků. Že nevěříš? Pořiď je i svému partnerovi a uvidíš, jak v nich jeho pevný zadek bude sexy. Na tanga se nedívej skrz prsty. Rozhodně to není spodní prádlo jen pro úchyly a perverzáky.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Pro každého s perfektní postavou

Jedno pravidlo zkrátka platí. Tanga budou slušet každému klukovi, který má pěknou postavu. Pokud má pár kilo navíc a není na svou postavu příliš pyšný, raději na ně zapomeň a kup místo nich osvědčené trenky nebo boxerky. Pánská tanga jsou určena jen pro muže se sebevědomím.

Na štíhlých klucích a na svalovcích vypadají tanga neodolatelně, protože odhalí vypracovanou prdelku, na kterou si některé z nás potrpí, nemám pravdu dámy? Tanga se šijí v mnoha střizích, takže hned nemusíš sahat po těch nejodvážnějších. Na začátek zvol pánská tanga s širší gumičkou v pase a až si na ně tvůj přítel zvykne, tak při dalším nákupu vyber i nějaká odvážnější. Bílá, červená, černá nebo modrá – které vypadají nejlépe? Barva je otázkou jen tvého vlastního vkus, věř ale, že černou nebo bílou klasikou rozhodně nic nezkazíš.

U tang, stejně jako u dalšího spodního prádla, je důležitá velikost. Neměla by nikde škrtit, překážet a naopak ani odstávat. Jen tanga, která dokonale přilnou ke kůži, budou pohodlná a sexy zároveň. U mužů mají vcelku jednoduchý střih, žádné krajky ani satén od nich tedy nečekej. Podle některých mužů dokáží být tanga až překvapivě pohodlná i pro obdařenější muže.


Vtipná pánská tanga jako dárek jsou skvělý a originální nápad

Tanga na postelové hrátky

Počítej s tím, že tvůj kluk bude k tangům přistupovat spíš skepticky a že z nich třeba nebude hned po prvním vyzkoušení nadšený. Pravděpodobně se nestane, že je bude chtít nosit stále a žádné jiné prádlo si už nikdy neoblékne. Pokud se ti na něm ale líbí, buď vytrvalá a zkus ho přesvědčit, aby si je na sebe vzal alespoň občas kvůli tobě. I my ostatně kvůli mužům tanga nosíme a také se jim moc líbí. I tvůj chlap by měl tedy pochopit, co je na tangách tak sexy… navíc když za jejich nošení dostane sladkou odměnu.

Tanga jsou dárek intimního charakteru, který můžeš svému klukovi koupit k nějaké speciální příležitosti, pokud se blíží, nebo i jen tak pro radost. Přemýšlíš, že je daruješ i někomu jinému? Pro bráchu nebo pro tátu ale přece jen vyber spíš nějaká humornější.

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář