Teploty na teploměrech stoupají stále výš, a to nás nutí odhazovat svršky a začít se oblékat letně. Dámy mají mnoho možností, jak se vyletnit a být v létě in, ale co muži. I vy se můžete oblékat módně a stylově – není to jen o zkracování délek. Co vám v létě bude nejvíce slušet?

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Nedbalá elegance sluší každému

Styl „nedbalé elegance“ nám přináší něco na hranici mezi skutečnou elegancí a uvolněným pohodlným stylem se zdánlivou nedbalostí. A nutno dodat, že mužům opravdu sluší. Patří sem v první řadě košile nezastrčené do kalhot s pár rozepnutými vrchními knoflíčky. Na léto je nejlepší varianta polokošile – tedy tričko s límečkem a krátkým rukávem. Nosí se všechny netradiční styly i zkrácené délky triček. Stylová pánská trička by měla být jednoduchá a bez potisku.

Jedno tričko, které můžete nosit kamkoliv

In jsou také trička i netradičních střihů, a dokonce i trička s cípy. Mohou být kratší – do pasu nebo i delší, větší a volnější. Cípy mohou zasahovat klidně i do půlky stehen – taková móda už zdaleka není jen pro ženy, které často vidíme ve volnějších modelech.

I pánům sluší, a navíc se hodí skoro ke všemu. Netradiční střihy triček vypadají určitě lépe než beztvará vytahaná volná trika, které většinou muži s oblibou oblékají. S takovým moderním trikem také vytvoříte hned několik outfitů a obléci je tak můžete téměř kamkoliv.

Doplňte k nim krásné kraťasy a žabky a hned máte model ideální k vodě. Na večer kraťasy vyměňte za rifle a můžete vyrazit do města. Pokud obléknete tmavé kalhoty a polobotky, hned budete vypadat elegantně a jít můžete do společnosti.

Jaký materiál vybírat

Pokud jde o trička, ty by na léto měla být ideálně ze stoprocentní bavlny – musí být prodyšné a příjemné na těle, aby se pohodlně nosila po celé léto i v opravdu vysokých teplotách. Trička z umělých materiálů se na horké dny příliš nehodí, je v nich větší horko a člověk se pak mnohem více potí.

Jedinou alternativou je viskóza, která obsahuje umělé vlákno jen napůl. Viskóza je totiž chladivá, a hlavně je savá, což se do tropických teplot náramně hodí. Má podobné vlastnosti jako hedvábí, ale je levnější a dostupnější.

I pánská móda nabízí několik zajímavých možností, jak vypadat v létě stylově a moc ne přitom nepotit. Jděte do toho.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář