Čím se vyznačuje rockový styl roku 2014? Na scénu se vrací cvočky a zlaté detaily, se kterými bude tvůj outfit opravdu originální.

avatar

Petra Kozáková
Fashion milovnice

Opět na rockové scéně

Cvočky se s železnou pravidelností vrací každou sezónu. Čím to je? Odpověď je jednoduchá, dokáží oživit každý kousek oblečení a upoutat pozornost. Na jejich přednosti nezapomněli ani návrháři adidas Originals, kteří představují cvočky v poněkud netradičním, ale velmi líbivém provedení. Zlatě vyvedený trojlístek na volnočasových šatech černé barvy se umí blýsknout. Šaty jsou navíc velmi pohodlné a jsou ideální pro běžné nošení.

Rockové šaty adidas Originals

Ve stylu 80. let

Že se k šatům hodí pouze lodičky? Zapomeň na staré konvence a navleč si ocvočkované tenisky ve stylu 80. let, které vypadají skvěle nejen ke zmíněným šatům, ale také boyfriend džínům. Pokud máš v sobě alespoň trošku rebelské sklony, musíš se do těchto sneakers zamilovat na první pohled.

Boty adidas Originals

Něco na zahřátí

Počasí v České republice dokáže být pěkně zrádné, a proto není od věci mít v šatníku kousek, který můžeš kombinovat s lehčím oblečením za vlahých večerů, když je ti chladněji. Bundička do pasu adidas Originals není určena jen posluchačkám rockových vypalovaček, naopak dokáže dodat šmrnc i formálnějšímu looku. Křivák v černé barvě je must have letošní sezóny bez diskuze.

Bunda adidas Originals

Doplněk závěrem

Outfit završuje stylová kabelka netradičního tvaru, které skvěle pasuje k rockové atmosféře. I přes výrazný vzhled, kterému dominuje popruh přes rameno a kovový znak trojlísku, zůstala kabelka velmi praktická. Pokud tě kabelka zaujala, můžeš ji společně se všemi kousky z minikolekce adidas Originals zakoupit ve vybraných značkových prodejnách adidas, vybraných prodejnách sítě A3 SPORT a Molo-sport a v prodejně FD Sport a Sport4family.

Kabelka adidas Originals

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář