Když jsem poprvé uslyšela slůvko outlet, zjevila se mi v hlavě představa toho hrozného, cuckatého a zežloutlého oblečení, které se prodává i za desetikorunu. A nebyla jsem jediná, kdo podobnou představu měl. Řada lidiček však dodnes nemá tušení, co outlet móda znamená a tak je možné, že mají stejnou domněnku, jako jsem dříve měla já.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Když jsem poprvé uslyšela slůvko outlet, zjevila se mi v hlavě představa toho hrozného, cuckatého a zežloutlého oblečení, které se prodává i za desetikorunu. A nebyla jsem jediná, kdo podobnou představu měl. Řada lidiček však dodnes nemá tušení, co outlet móda znamená a tak je možné, že mají stejnou domněnku, jako jsem dříve měla já. Přitom outlet móda je opravdu šik, i když se jedná o oblečení z minulých sezón.

Značkové a kvalitní oblečení pro volný čas i sportovní aktivity? Tak přesně to je outlet! Víš, kde vybírat nejlepší kousky?

Značkové a kvalitní oblečení pro volný čas i sportovní aktivity? Tak přesně to je outlet! Víš, kde vybírat nejlepší kousky?

Outlet móda je něco jiného než sekáč

Kromě té odpudivé představy o oblečení, kterou jsem dříve měla já, je outlet móda často zaměňována se sekáčem, ačkoliv je to něco opravdu odlišného. V sekáčích většinou narazíš na oblečení, které je onošené a tak má něco za sebou, tudíž s novotou nelze počítat. Ovšem není vyloučeno, že i tam se může najít velmi zachovalý kousek oblečení. Kdežto outlet móda je založená na výprodeji oblečení z předešlých sezón, tudíž je jasné, že je řeč o novém a značkovém oblečení za úžasné ceny. Výhodou outlet módy je fakt, že se neustále vrací trendy, které byly dříve populární, tudíž se dá outlet móda považovat za výhodnou investici.

Jakou má outlet móda historii?

Trend outlet módy se „narodil“ přibližně v 80. letech na území Spojených států amerických, kde hlavním důvodem, proč outlet móda vznikla, bylo to, že se prodejci chtěli zbavit neprodaného oblečení, kvůli umístění nových módních trendů. Ceny tohoto zboží snížili natolik, že i jinak velice drahé oblečení a obuv byly dostupné pro všechny. Začala tak vznikat outlet centra, která se později rozšířila i do Evropy. Nyní je k vidění velké množství outlet obchodů a to jak kamenných, tak i internetových, takže je opravdu z čeho vybírat.

Můj tip k nákupu

Opět jsem pro vás hledala na netu a našla jsem moc šikovný e-shop, kde naleznete mnoho pěkných outletových věciček. Jedná se o e-shop Magic-Outlet.cz, kde si můžete vybrat z několika známých značek jako jsou například – Adidas, Puma, Nike, Playboy, Londsale, Reebok, Everlast a mnoho dalších. Na své si přijdou i milovnice zumby a dalších sportů! Čekají na vás parádní slevy od 30 % až do 70 %, což je na konečné ceně opravdu znát. Sama jsem si vytipovala pár kousků oblečení a pochybuji o tom, že vydržím si nic neobjednat. Navíc mají nyní všechny čtenářky Kámošky šanci vyhrát v kouzelné soutěži s Magic-Outlet.cz hodnotné poukazy na odběr zboží. Soutěž tady na Kámošce probíhá pouze do 20. června, tak neváhejte a jděte do toho. Stačí zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku a poukaz může být váš!

Super značka a fantastická cena

Mnoho cenově nedostupných značek se díky vzniku outletu stávají dostupné. I to nejluxusnější a nejkvalitnější zboží je za velmi přívětivé ceny a to díky několika procentním slevám. Outlet oblečení je nejlepší způsob, jak získat kousky super značek a přitom nezruinovat svou peněženku. Proto outlet obchůdky patří k těm nejvyhledávanějším a nejoblíbenějším místům k nákupu.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář