Orientální parfumerie staví na odlišných základech, do kterých je velmi snadné se zamilovat. Jaké vůně a složky přináší orientální parfémy?

avatar

Lenka Slezáčková
Chytá inspiraci při každém pohledu na svět.

Orientální parfumerie má co nabídnout! Přijmi i ty pozvánku do království pravých orientálních vůní

Když hledáš něco nového

Parfém je součástí naší osobnosti, kterou je zapotřebí neustále rozvíjet. Chceme přeci překvapovat sebe i okolí. Pokud máš vyzkoušené klasické a běžně dostupné vůně, pravděpodobně se začínáš nudit. Co takhle vyzkoušet něco výjimečného a skutečně originálního? Řešením jsou orientální parfémy, které přináší absolutně odlišný zážitek. Orientální parfumerie staví na odlišných základech a specifických ingrediencích. Výsledek má tak jedinečnou schopnost přenést tě do světa exotiky. Jaké vůně a složky vládnou Orientu?

Tajemno i svůdnost

Originální vůně dovážené k nám ze Spojených arabských emirátů rozhodně nepotkáš na mnoha ženách. V oblibě je mají především ty, které hledají neotřelost a mají odvahu experimentovat. Pokud se mezi ně chceš zařadit, je zapotřebí zahodit veškeré předsudky o připravit se na exkurzi mezi vzácné dřeviny, sametové květiny, orientální koření a vonné pryskyřice z exotických stromů. Arabští parfuméři při výběru složek sází na intenzitu. Jednou z hlavních složek je například růže, která je v orientálních parfémech sametová a sytá. S jediným přivoněním se ti tak vybaví zahrada plná rozkvetlých růží. Velké oblibě se těší orientální dřeva. Často je možné narazit na skořici, vanilku, jasmín a další úžasná aromata. A jaké vůně patří k těm vůbec nejoblíbenějším?

Krásná květinově pižmová vůně Musk Abiyad je k dispozici v koncentrovaném parfémovém oleji, příp. v parfémové vodě. Právě tato vůně je ideální pro všechny ženy, které chtějí vůbec poprvé vyzkoušet orientální parfém. Těšit se mohou na něžně krémovou vůní bílého pižma s akordy růže. Santalové dřevo a oud následně dodává sametovou sytost.

Intenzivnější prožitky a větší závan tajemna ukrývá Raghba. Tato taktéž velmi populární vůně je tím, co dělá orientální parfémy tak typické. Stačí se podívat na základní rysy, mezi kterými je vanilka, růže, jasmín, santalové dřevo a pižmo. Díky uhrančivé kombinaci se budete cítit jako královna. Raghba je dostupná také v praktickém kabelkovém balení.

Pro opravdové muže

Svět orientálních parfémů má co nabídnout i našim polovičkám. Mužům orientální parfémy vyhovují, zosobňují sebevědomí, luxus a eleganci. Při jejich používání se mění v šarmantní společníky a úspěšné obchodníky, kteří přesně ví, co od života čekají. Limitovaná edice parfému Oros je toho důkazem. Svěžest aromatické dřevité vůně dokáže překvapit. Design flakonu zase symbolizuje inteligenci a statečnost, tedy vlastnosti, které by měly být každému muži vlastní.

Skvělým společníkem pro každodenní nošení i romantické schůzky je pánská vůně Tag Him. Je svěží, citrusově dřevitá, se sofistikovaným nádechem koření. Ideální dárek pro muže, kterého milujete pro jeho výjimečnost.

Orientální parfémy na dosah

Všechny výše představené parfémy a celou řadu dalších orientálních vůní zakoupíš na stránkách obchodu orientalniparfem.cz. V nabídce jsou vůně určené jak pro dámy, tak pro pány. Stačí si jen vybrat ten správný parfém, který bude vstupenkou k novým zážitkům!

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář