One Direction se spojili s kosmetickou firmu MUA Cosmetics a vydají svou vlastní řadu kosmetiky – Little Things. Ta dostala název podle jejich hitu z alba Take Me Home.

avatar

Janet Osayande
Jejím hlavním koníčkem je hudba a vše, co se jí týká!

One Direction
Nejdřív parfém, teď už i make-up. Co přijde příště?
zdroj: digitalspy.co.uk

Pestrobarevná kosmetika

Nová kolekce kosmetiky Little Things bude dostupná exkluzivně v drogériích Superdrug od středy 31. července a zahrnuje rtěnky, laky na nehty nebo tvářenky. Nejlevnější výrobek lze pořídit za 2.50 liber.

One Direction
Takhle výrobky vypadají. Každý člen má svou barvu.
zdroj: digitalspy.co.uk

Produkty jsou v různých barvách a jsou pojmenovány po písních, které kluci nahráli. Můžete si koupit třeba rtěnku Kiss You a tvářenku What Makes You Beautiful.

Nejlepší song

One Direction také vytvořili svůj vlastní parfém a spolupracovali na výrobě kancelářských potřeb a laků, jejichž výtěžek šel na kampaň proti šikaně. Navíc jejich nový videoklip Best Song Ever, který za jeden den dosáhl 12.3 miliónů zhlédnutí překonal rekord zhlédnutí za 24 hodin, který držela Miley Cyrus s We Can’t Stop s 10.9 miliónem shlédnutí.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Kája:))

    =DDD tak to si mě rozesmála …..nepřezpívali to ;) …Ed to napsal když mu bylo 17 pro svou lásku a nikdy s tím nešel ven :** Pak to zazpíval klukům a moc si ji oblíbili . Ed jim ju jen prostě napsal a věnoval . Nepřezpívali to !!!!! Nazpívali!!! a to je rozdíl!!

  • iwi

    Little things je jejich song. Ed ho napsal, tuším když mu bylo 17. Je s kluky dobrý kamarád a song jim věnoval.

  • http://tea-and-heels.blogspot.cz/ c a r o l i n e

    *rýp rýp* Little Things není jejich song, je to song Eda Sheerana, který oni přezpívali :D