Žádná domácnost se bez nich neobejde, ale přesto si s jejich výběrem často hlavu zrovna dvakrát nelámeme. Některé odpadkové koše se přitom mohou pochlubit nejen kvalitním a chytrým zpracováním, ale také stylovým designem. Podle čeho koše vybírat?

avatar

Zuzana Nápravníková
Ráda sleduje trendy a novinky ze světa ženské krásy.

Od igelitky až po ochranu přírody

S každým nákupem si domů přinášíme nemalé množství obalů. Dle posledních statistik vyprodukuje průměrná česká rodina až tisíc kilogramů odpadu za jeden jediný rok. To rozhodně není malý objem, přesto je v domácnostech častým jevem nepraktický odpadkový koš, případně hromada napěchovaných igelitek a pytlů bez přemýšlení nad tříděním. Je to velká škoda. Odpadkové koše mohou být elegantní a vnášet do domova nejen pořádek, ale také krásný design. Při správném výběru vám odpadnou problémy s častým vynášením, tříděním i nehezkým vzhledem, který například nezapadá do zrekonstruované kuchyně.

Splní rozmanité požadavky

Odpadkový koš skutečně není součást výbavy, kterou bychom kupovali každý den. Už jen to je důvod, proč zakoupit takový, který se nám bude líbit a bude splňovat rozmanité požadavky našeho životního stylu. Ano, vždyť i koš je součást toho, jak žijeme. Jste veselá kopa? Darujte si nějaký barevný originál! Potřebujete zaujmout obchodní partnery? Do kanceláře zvolte elegantní koš! Vaříte s radostí? Odpadkový koš do kuchyně vyberte přesně tak, aby vás při výrobě něčeho dobrého nezdržoval. Mezi velmi přizpůsobivé pomocníky patří odpadkový koš Hailo. Německý výrobce má co nabídnout a v případě jeho výrobků se můžete spolehnout na to, že vám koš bude asistovat po mnoho let.

Operace čisté ruce

Zajímavé trendy a technologie se nevyhýbají ani světu odpadkových košů. Mezi poslední novinky a výrazné zlepšováky patří bezdotykový odpadkový koš. Jak funguje? Po přiložení ruky nebo objektu do vzdálenosti 15 cm nad senzor koše se víko automaticky otevře. Po vhození odpadu se víko během pár sekund opět samo zavře. Chytré a velmi efektivní.

Odpadky s elegancí

Je úplně jedno, zda-li stojíte před výběrem velkého koše na tříděný odpad, nebo hledáte pouze model na papír do kanceláře, V každém případě nezapomeňte na fakt, že i koš by měl dobře vypadat a bezchybně sloužit. Zamilovat se do pestrých barev a kvalitního zpracování je jednoduché, tak neváhejte a věnujte odpadkovým košům zaslouženou pozornost.

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář

  • Petra Lehká

    Já jsem se nad výběrem odpadkového koše vůbec nepozastavila. Je schovaný ve skříni, takže ho nikdo nevidí, tak je jedno, jaký je. Odpad třídíme a průběžně ho odnášíme do označených kontejnerů. Co je ale problém, tak je nebezpečný odpad. Ten nevyhazujeme s klasickým odpadem. Nahromadilo se nám toho víc, tak jsem hledala způsob, jaká je možnost likvidace nebezpečného odpadu a narazila jsem na https://www.likvidace-recyklace.cz/ .

  • Martin

    Díky moc za dobré rady, většina webů píše o spotřebičích apod. věcech ale nikdo se už nezajímá o takovéhle věci jako je odpadkový koš, což je myslím dost důležité, nakonec jsme s manželkou vybrali odsud a doufám že budeme spokojeni!