Máš hezké bříško, které bys chtěla v létě ukazovat? Pak tě jistě potěší, že letos budou v kurzu crop topy, neboli zkrácená tílka, která záměrně odhalují část bříška.

avatar

Lucie Dneboská
Módní inspirace a styl

Máš hezké bříško, které bys chtěla v létě ukazovat? Pak tě jistě potěší, že letos budou v kurzu crop topy, neboli zkrácená tílka, která záměrně odhalují část bříška. Crop topy budou pro letošek opravdu hitem, což jasně dávají najevo nejen přehlídková mola, celebrity, které na crop topy nedají dopustit, ale i řada bloggerek, které si crop topy rovněž oblíbily. Chceš vědět, jaké varianty crop topů jsou k mání a jak je můžeš kombinovat?

Zkrácený top odhalí bříško a nechá vyniknout to, kvůli čemu se morduješ v posilce.

Zkrácený top odhalí bříško a nechá vyniknout to, kvůli čemu se morduješ v posilce.

Vyber si z několika stylů

Crop topy mohou mít nejen rozličnou délku, ale odlišné jsou i svým stylem, potisky a zdobením. K mání jsou crop topy, jež náramně připomínají pruh látky zakrývající poprsí a tím jsou víceméně podobné podprsenkám. Tyto crop topy tedy končí těsně pod prsy. Pokud si ale na tak krátký top netroufáš, nevadí. Vybrat si můžeš i takové, které končí těsně nad pupíkem. Mohou být k tělu upnutější, ale rovněž i volné. Crop topy mohou pak připomínat zkrácená klasická trička, košile, ale také i korzety. K mání jsou v různě barevných provedení, s různými potisky, zdobením i vzory. Nechybí však ani jednobarevná klasika či oblíbená krajka, což není vše. Jak vidíš, k výběru toho máš opravdu hodně a věř, že s každým kouskem letos uchvátíš. Navíc se tyto topy hodí naprosto kamkoliv, pokud je dobře zkombinuješ s jiným oblečením.

Celebrity crop topy milují

Ke známým tvářím, které si crop topy oblíbily, patří například Gwyneth Paltrow, Selena Gomez, Nicole Scherzinger, Miley Cyrus, Scarlett Johansson a řada dalších. A u kterých módních značek se crop topy také objevily? Například u značek Proenza Schouler, Prada, Dolce & Gabana či Emilio Pucci a u dalších. Tyto značky totiž představily zajímavé kombinace crop topů s jiným oblečením, kde byl kladen důraz na decentnost, nikoliv na vulgární look. Bříško by totiž podle nich nemělo být odhaleno úplně. Odhalen by měl být jen proužek bříška, který vypadá decentně a vkusně.

S čím crop topy kombinovat?

Pokud bychom se měli držet hesla od známých módní značek, tedy pouhého odhalení proužku bříška, byly by pro kombinování nejvhodnější kalhoty, kraťasy, legíny i sukně s vyšším pasem, čímž by bylo docíleno toho pravého efektu. Pokud ale chceš ukázat celé bříško, nemusíš se bát sáhnout i po věcech bez vyvýšeného pasu. Záleží totiž jen na tobě a na tom, jaký máš vkus.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář