Taky se ptáš, co mají všichni na botech Crocs? Pojď se společně se mnou podívat na tuhle legendární obuv, která s příchodem hezkého počasí opět hlásí o slovo. Možná budeš nejdříve stejně nedůvěřivá jako já, ale Crocs nejsou celosvětově oblíbené jen tak. Tyhle boty si zamilovala i celá řada slavných osobností.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Taky se ptáš, co mají všichni na botech Crocs? Pojď se společně se mnou podívat na tuhle legendární obuv, která s příchodem hezkého počasí opět hlásí o slovo. Možná budeš nejdříve stejně nedůvěřivá jako já, ale Crocs nejsou celosvětově oblíbené jen tak. Tyhle boty si zamilovala i celá řada slavných osobností. K čemu se hodí, jaké mají vlastnosti a kde je seženeš absolutně nejlevněji?

Crocs jsou velmi pohodlné a stylové botky, které nosí i celebrity. Zajímá tě, čím jsou tak skvělé?

Crocs jsou velmi pohodlné a stylové botky, které nosí i celebrity. Zajímá tě, čím jsou tak skvělé?

Extra lehké a pohodlné

Když jsem začala hledat informace o Crocs, prakticky všude jsem se dočetla, že jsou velmi pohodlné. Ještě jsem ale nezažila, aby nějaký výrobce o svých botech řekl, že pohodlné nejsou. Začala jsem tedy zjišťovat, proč poskytují takový komfort. Hlavní zásluhu má velmi lehký materiál, boty váží pouhých 17 dekagramů. Botky jsou navíc doopravdy měkké a vlivem tepla se časem přizpůsobí přesně tvému chodidlu. Průduchy zajistí odvětrávání a materiál odolává zápachu, což oceníš určitě nejen ty :-) . Když už se ti povede boty nějakým způsobem Crocs zašpinit, můžeš je opláchnout v pohodě vodou. Ve výčtu pozitivních vlastností bych mohla pokračovat dál a dál, ale raději se od teorie přesuneme k praktickému využití.

U moře i v obchoďáku

Crocs se po letech na trhu zapsaly jako obuv vhodná pro veškeré aktivity, já je rozhodně mohu doporučit jako skvělou vychytávku na dovolenou. Můžeš si je vzít bez obav k moři, protože materiál je odolný vůči slané vodě. Chceš vyrazit do města na nákupy nebo jídlo? Botky stačí opláchnout od soli a písku. Právě při procházkách po obchodech oceníš jejich protiskluzovou podrážku. Kdybych měla počítat, kolikrát jsem se natáhla v žabkách během předminulé dovolené, asi by mi na to prsty jedné ruky nevystačily. Měla jsem strach, že v Crocsech na mě lidé budou koukat jak na exota. Díky velkému množství barev a originálnímu designu snadno sladíš boty se zbytkem outfitu. Značka Crocs má navíc po celém světě vybudouvanou image stylového výrobce, takže v tomhle případě byly moje obavy úplně mimo. I ty můžeš vsadit na slevy Praha a užít si vlastní pár záživých Crocs. Víš, z čeho můžeš vybírat?

Vyber si ty svoje

V případě legendárních Crocs se rozhodně vyplatí vsadit na originál. Letoviska přetékají množstvím levných padělků za pár “éček”, kterou jsou ale vyrobeny z úplně obyčejného materiálu a jejich kvalita se nedá s pravými Crocs rovnat. Navíc vsadit na fejk by byla docela škoda, když Slevy Dnes nabízí originál se slevou  50 %. Vybírat můžeš z více než 25 modelů všech možných barev, provedení a velikostí. Pohodlné Crocs ovládnou i tuhle sezónu!

Crocs s 50% slevou

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář