Určitě se ti už stalo, že si se chystala na důležitou akci, rande, nebo jsi prostě jen chtěla dobře vypadat. Jako každá dívka máš určitě ve svém šatníku plno krásných kousků, které moc ráda nosíš, nebo jsi nosila.

avatar

Anet a Nely
Ségry, se kterými módní nudu nezažiješ.

Určitě se ti už stalo, že si se chystala na důležitou akci, rande, nebo jsi prostě jen chtěla dobře vypadat. Jako každá dívka máš určitě ve svém šatníku plno krásných kousků, které moc ráda nosíš, nebo jsi nosila. Nemusíš zoufat, že by jsi musela nosit už jen to, co ti v šatníku “zbývá”, protože Kámoška ti poradí jaké oblečení nakupovat, abys vypadala skvěle a hlavně štíhle!

Jakýkoliv faldík se dá oblečením zakrýt, jen musíš vědět, jak na to

Jakýkoliv faldík se dá zakrýt, jen musíš vědět, jak na to. Některé styly tělu lichotí, stačí je odhalit!

Něžná jednoduchost

Díky tomu správnému oblečení můžeš vypadat nejen mladší, ale i hubenější bez ohledu na to, kolik vážíš, jakou máš velikost, nebo kolik ti je. Nezapomeň však, že výběr toho správného oblečení závisí na příležitosti. Takže pokud se chystáš na výlet, je dobré zvolit sportovnější oblečení. Pokud jdeš do práce či do školy, je dobré působit elegantně a co se rande týče, je na řade něžnost a jednoduchost. Nejde o to, že by to byl faux-pas, ale pokud se procházíš po parku, je dobré se obléct skutečně pohodlně a nenuceně, takže jít se proběhnout či projít s pejskem v džínách a elegantní košili asi není to pravé. Kámoška ti přináší několik tipů, které ti pomohou proměnit svůj vzhled tak, jak si přeješ.

Tipy na skvělý look

• Vybírej si takové kalhoty nebo džíny, které z části zakryjí tvé boty. Je totiž velice důležité, aby outfit vytvářel dojem skutečně štíhlých nohou. Tím docílíš i pokud si oblečeš mini sukni a nějaké pohodlné tenisky nebo lodičky.

• Zvol ty kalhoty, které mají skládaný střih a styl – odvedeš tak pozornost od bříška.

• Co se sukní týče, zvol takové, které zakryjí silná stehna a zdrůrazní délku těla. Čím delší sukně, tím štíhleji budeš vypadat.

• Vybíraj taková trička, která jsou z jemných materiálů. K takovým tričkům, tílkům a košilím se doporučuje nosit saka nebo rovnou tuniky. Budeš vypadat elegantně.

• Slaď se! Nezapomínej ani na to, že vypadat jako klaun nebo papoušek přitahuje až příliš pozornosti. Zaměř se proto na to, že pokud si vezmeš bílou košili, sáhni po bílých kalhotech. Pokud se ptáš proč, odpověď je jednoduchá. Jednobarevný outfit tělo zjednodušuje. V případě, že nechceš nosit jednu barvu od hlavy až k patě, vyber ty barvy, které jsou s danou úzce spojené. U zcela bílého stylu si dej pozor na jednu věc. Bílá musí být opravdu bílá. Například bílé kalhoty a sáčko ve slonovinové (či jinak skoro bílé barvě) zkrátka neladí.
• Černé barvy jsou záchranou pro každého. Ať si na sebe oblečeš cokoliv, co bude v černé, budeš vypadat skutečně štíhleji o několik čísel. Vol proto tmavší oblečení než to světlejší.

• Pokud se ti zdá, že je tvůj krk oteklý a né zrovna uzounký, doporučujeme jediné. Nos výstřihy do V. Krk bude vypadat delší a štíhlejší.

• Zaměř se na doplňky – náhrdelníky a náušnice. Odvedeš tak většinu pozornosti od některých nedostatků, které ti na sebevědomí nepřidávají.

• Dlouhý kabátek může skrýt některé nedostatky na tvém těle a navíc vypadá skvělé.

• Nos boty, které mají nízký a tenký podpatek.

• Zaměř se na šaty, a to především takové, které nemají moc detailů, jako jsou kapsy nebo velké vzory, které přidávají na objemu.

• Vzory na tričkách, svetrech či mikině by měly být co nejmenší. Čím větší, tím více zkreslují – bohužel často nelichotivě.

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář