Playboy Fragrances představuje novou limitovanou edici vůní a produktů na tělo Play It Pin Up, která tě bez diskuze okouzlí.

Objev středomořské kouzlo s Play It Pin Up od Playboy

Kouzlo dívek Pin Up

Co podle tebe charakterizuje mocné kouzlo Pin Up dívek? Přeci to, že jsou nádherné, okouzlující a neodolatelně svůdné. Přidej se k nim s limitovanou edicí vůní a produktů na tělo Playboy Play It Pin Up Collectio.

Další sexy kousek do sbírky

V pořadí již druhá Pin Up vůně značky Playboy je kouskem, který můžeš směle zařadit do sběratelsé kolekce Playboy. Uř při pohledu na balení zjistíš, že italská dívka zobrazené na obalu je zosobněním jiskřivého a smyslného jižanského stylu. Její řeč těla je drzá a jasně ukazuje, že tato žena umí využít všech svých kouzel. Její jméno říká vše: Giulia! Je krásná jako Gazela, Impulzivní, Usměvavá, Láká pohledy všech kolem, je Inspirativní a Absolutně sexy. S jediným mrknutím Giulia mizí… Ve vzduchu se stále vznáší esence jejího parfému: jiskřivá, radostná a svůdná, stejně jako ona sama.

Rozehraj to radostně a žensky!

A jaký čichový zážitek očekávat od nové kolekce a rozverné Giulie? Kolekce přináší mladistvou a energií pulzující vůni, ve které dominují květinové tóny. Aroma otevírají pikantní, šumivé nóty hrušky, grapefruitu a akordy máku pro rozpustilý ovocný nádech, který má schopnost dokonale zvednout náladu. Zářivá a barevná směs akordu piňakolády, květu pomerančovníku a jahod v srdci dodává vůni neodolatelnou smyslnost. V základu pak hřejivé, svůdné nóty vanilky, cedrového dřeva a pižma odhalují nezapomenutelnou, sexy stopu a vytvářejí zážitek, na který po prvním přičichnutí rozhodne nezapomeneš.

Objev středomořské kouzlo s Play It Pin Up od Playboy

Opět ve skvělém designu

Barevný design je přesnou trefou do současných trendů. Překvapením na sladce purpurovém balení jsou žluté puntíky a zářivě červené nápisy. Na zajíčkovi sedí již představené koketní Giulia! Oblečená v roztomilém červeném a hravém kostýmku, směle odhaluje všechny své ženské křivky v čistém stylu Pin Up. Zaoblený flakon toaletní vody Play It Pin Up, který doplňuje okouzlující vzhled krabičky, je zakončen sexy zaječími oušky evokujícími legendárního zajíčky Playboy.

Radost pro celé tělo

Kromě klasické toaletní vody najdeš v Play It Pin Up Collection také produkty na tělo. Sprchování se smyslným ovocným sprchovým gelem tě bude bavit. Tento průhledný purpurový gel, naplněný povznášející jahodovou vůní, přináší nádherně bohatou pěnu s vyrovnaným PH pro pocit hladké pokožky. Těšit se tak můžeš na 24 hodin voňavé svěžesti s dlouhotrvajícím tělovým deodorantem a jeho lahodnou ovocně květinovou vůní. A co takhle si dopřát dotek příjemně lehké vůně s parfémovaným deodorantem? Jižanský styl nové Pin Up vůně od Playboy Fragranes tě dostene! S Play It Pin Up Collection se můžeš cítit stejně zábavná a sexy jako Giulia. Press to Play!

Objev středomořské kouzlo s Play It Pin Up od Playboy

Líbí se ti tento příspěvek?

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Zachumlaná ve stylovém oblečení

Pokud hledáš stylovou bundu či kabát na zimu, koukni na týdenní slevy značkového oblečení.

Sponzorovaný tip

Přidej komentář