První adidas Unexpected se blíží, buď u toho! Na téhle mimořádné akci nemůže chybět žádná holka, která miluje sport, trendy a ráda se baví. Vstup je ale exkluzivní, takže buď kreativní a i ty můžeš být jedna ze 160 holek, které se podívají na první adidas Unexpected event. Navíc ke vstupu dostaneš i trendy adidas běžecký outfit včetně bot PureBOOST X.

avatar

Redakce Kámoška.cz
Píšeme o všem, co nás zajímá a baví!

Na různých místech Prahy, na kterých to žije, můžeš už teď najít adidas běžecké boty PureBOOST X. Zkus zapátrat v prostorech jako je Kavárna co hledá jméno, Bistro 8, Home Kitchen apod. nebo skoč omrknout Bloges Market. Případně ti postačí i třeba screenshot bot z videa nebo navštiv některý z adidas obchodů.

S botami se pak stačí do 9. listopadu vyfotit, označit adidas.cz a přidat #IamPositiveEnergy. Autorky nejlepších 160 fotek získají exkluzivní vstup na adidas Unexpected a běžecký outfit s botami PureBOOST X k tomu.

Samotný adidas Unexpected proběhne již 19. listopadu a prozradíme jen, že to bude úplně nový druh sportovního zážitku a máš se rozhodně na co těšit! Zaběháš si s nečekanou osobností, ozkoušíš si sport, o kterém si třeba netušila, že existuje, čekat na tebe bude skvělá večeře a nabitý den zakončíš na afterparty s DJs. Míst je jen 160, tak foť rychle, čas se krátí!

      

Líbí se ti tento příspěvek?

Tagy

Tagy: , ,

Nepřehlédni další zajímavé příspěvky

Přidej komentář